هتل توریست توس مشهد

0

شاید بتوان شهر مشهد را بزرگ ترین قطب گردشگری ایران نامید. وجود حرم امام رضا (ع) گردشگران داخلی و خارجی زیادی را در طول سال به مشهد می کشاند.

این شهر علاوه بر جاذبه مذهبی اش، جاذبه های گردشگری و تاریخی زیادی هم دارد که برای گرشگران این شهر جذابیت زیادی دارد. برای اقامت در مشهد، گزینه های زیادی وجود دارد. یکی از بهترین هتل های مشهد، هتل توریست توس مشهد است.

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

 

 

این هتل گرچه چهار ستاره است، امکانات بسیار خوبی در اختیار مشتریانش قرار می دهد. رعایت استانداردهای هتل داری و حفظ کیفیت خدمات رسانی توریست توس را برای گردشگران مناسب می کند.

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

این هتل در فاصله 30 دقیقه ای از حرم است و از شلوغی و ازدحام اطراف این منطقه بدور می باشد. همچنین این هتل تا فرودگاه و راهآهن 25 دقیقه فاصله دارد .

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

مراکز خریدی مانند پروما و الماس شرق در نزدیکی این هتل قرار دارند. نمایشگاه بین المللی 10 دقیقه، طرقبه 20 دقیقه، آرامگاه فردوسی 25 دقیقه، و آرامگاه نادر 25 دقیقه از هتل توریست توس فاصله دارند.

هتل توس مشهد نزدیک ترین هتل چهار ستاره به حرم مطهر امام رضا ( ع ) است و برای اقامت زائران بسیار مناسب است. ساختمان این هتل بزرگ است و با توجه به سنت های معماری مدرن و خلاق ساخته شده است.

 

هتل توس مشهد

هتل توس مشهد

در این هتل یک مرکز خرید سه طبقه ساخته شده است که برای کسانی که اهل خرید هستند گزینه ای بسیار مناسب است. نور پردازی این هتل هم در نوع خود بسیار جذاب است، چرا که در شب ها این نور پردازی در شهر مشهد بسیار خودنمایی می کند.

 

هتل چهار ستاره توس مشهد

هتل چهار ستاره توس مشهد

منوی رستوران این هتل هم بسیار غنی است، شما می توانید از میان 24 نوع غذا، غذای مورد علاقه ی خود را سفارش دهید.

شما هم اکنون می توانید با مراجعه به لینک زیر تا سقف 49 درصد از تخفیف رزرو هتل بهره مند شوید:

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%AA%D9%88%D8%B3

نظر خود را بیان کنید