هتل شایگان از بهترین هتلهای کیش

0

همانطور که میدانید، جزیره ی زیبای کیش یکی از بهترین قطبهای گردشگری در ایرن محسوب میشود که سالانه مسافران بسیاری را از نقاط مختلف ایران و جهان به سمت خود میکشاند. برای رزرو هتل در کیش، گزینه های زیادی وجود دارد که همگی امکانات بسیار خوبی دارند. در ادامه ی مطلب قصد داریم تا یکی از بهترین هتلهای کیش راکه  جز گرانترین ها نیز محسوب میشود، به شما معرفی کنیم ،پس با ما همراه شوید.

هتل شایگان

هتل شایگان جز محبوب ترین هتلهای کیش است و این از  تعداد بالای مسافرانی  که در تمام فصول پذیرای گردشگران زیادی دارد، پیداست. اما چرا هتل شایگان یکی از بهترینهاست؟  میتوان گفت رمز موفقیت این هتل در مشتری مداری و رضایتمندی مسافران از خدمات خلاصه میشود. البته باید گفت که این هتل همانند دیگر رقبای 5 ستاره ی خود امکانات بیشماری را در اختیار مسافران قرار میدهد که در ادامه به آن میپردازیم.

امکانات هتل شایگان

این هتل دارای 140 است که در 6 طبقه ساخته شده اند .اتاق های آن  مجهز به تلویزیون، ماهواره، سیف باکس، یخچال، روم سرویس 24 ساعته، خط تلفن و سیستم تهویه مطبوع شده اند.

بهترین هتلهای کیش | هتل شایگان

بهترین هتلهای کیش | هتل شایگان

در فضای عمومی هتل نیز امکانات رفاهی  از قبیل سالن بیلیارد، استخر، سونا و جکوزی، و سالن همایش وجود دارد. دکوراسیون هتل شایگان، مدرن قرار دارد و با چیدمانی خاص محیطی آرام و دل انگیز را به وجود آورده است. این امکانات در کنار سرویس دهی منظم و با کیفیت با کادری بسیار مجرب، شایگان به یکی از بهترین هتلهای کیش تبدیل شده است.

هتل شایگان

هتل شایگان

هتل شایگان

هتل شایگان

هتل شایگان

هتل شایگان

رزرو اتاق در هتل شایگان   از شبی 650 هزار تومان شروع می شود. برای کسانی که به کیش سفر می کنند، اقامت در این هتل رضایت بخش خواهد بود.

نظر خود را بیان کنید