هتل جهانگردی علیصدر

0

شهرهای بزرگی در ایران وجود دارد که برای گردشگری گزینه های مناسبی هستند علاوه بر شهرهای بزرگی چون تهران، اصفهان، مشهد و شیراز، شهرهای دیگری هستند که پر اند از جاذبه های گردشگری. با ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

همدان و معرفی یک هتل

همدان، از کلان شهرهای ایران است که سالانه مسافران زیادی را به خود جذب می کند. بافت شهر و گذشته ارزشمند تاریخی آن، چشم انداز های طبیعی، مکان ها و آثار باستانی مذهبی نظیر مساجد قدیمی و موزه های بسیار باعث شده است منطقه ای مناسب برای گردشگری محسوب شود.

در این شهر هتل های زیادی ساخته شده است تا بتوانند پذیرای مسافران باشند. هتل جهانگردی علیصدر یکی از هتلهای همدان است که در روستای علیصدر بنا شده است. این اقامتگاه به دلیل قرارگیری در کنار یکی از طولانی ترین غارهای دنیا (غار علیصدر) در لیست انتخاب بسیاری از مسافران قرار گرقته است.

در این هتل امکانات مختلفی قرار گرفته است که از جمله ی آنها میتوان به لابی، رستوران، صندوق امانات، اینترنت، یخچال و ماهواره اشاره کرد. اتاق های این هتل به اتاقهای دو تخته – تویین، دو تخته – دابل، سه تخته، چهار تخته تقسیم میشوند. هزینه ی یک شب اقامت در این هتل از شبی 170 هزار تومان آغاز شده است که البته میتوانید با مراجعه به لینک ” رزرو هتل جهانگردی علیصدر ” ، از تخفیف 11 درصدی رزرو هتل بهره مند شوید.

این هتل به مسافرانی که علاقه ی زیادی به گشت و گذار در طبیعت دارند و از قدم زدن در فضای عالی لذت میبرند، اکیدا پیشنهاد میشود. مژده ه علاقه مندان به ستارگان! مشرف به هتل رصد خانه ای وجود دارد که مسافران میتوانند شب ها برای تماشای ستارگان به آن مراجعه کنند. این هتل برای کسانی که علاقه مند به جاذبه های گردشگری شهر هستند، بسیار مناسب است.

هتل جهانگردی علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر

هتل جهانگردی علیصدر

غار علیصدر

غار علیصدر یکی از برجسته ترین جاذبه های گردشگری شهر همدان است و از غارهای تالابی ایران و همچنین از معدود غارهای آبی در جهان محسوب میشود. این غار در ارتفاعات ساری قیه نزدیک روستای علی‌صدر شهرستان کبودراهنگ در استان همدان قرار گرفته است و ارتفاع آن از سطح دریا دو هزار و صد متر است.
به داخل غار که وارد شوید، دالان های پیچ در پیج و دهلیز مانندی را خواهید یافت، همچنین در این غار رشته های آبی یک دریاچه ی بزرگی را پدید آورده است که میتوان به وسیله ی قایق از طریق آنها به اعماق غار نیز رفت و از عمیق ترن نقاط آن نیز دیدن کرد.
این غار که بیست و سومین اثر طبیعی ملی کشورمان محسوب میشود، در فهرست میراث طبیعی نیز به ثبت رسیده است و آنچه که آن را از سیار غارهای جهان متمایز میسازد، امکان رفتن به اعماق غار از طریق قایق و مسیر های آبی است.
غار علیصدر در روستایی به همین نام که از توابع بخش گل تپه شهرستان کبودر آهنگ قرار گرفته است و برای رسیدن به آن باید به 80 کیلومتری شمال همدان بروید.
این غار عظیم یکی از شگفت انگیز ترین و عظیم ترین پدیده هاییست که در دل کوه به وجود آمده است. چسبیده به آن روستای علیصدر قرار دارد، روستایی که آب و هوای بسیار خوبی دارد. در این منطقه دو کوه دیگر به نام های اسامی سوباشی و غار ساب نیز وجود دارند که هر کدام به ترتیب 7 و 11 کیلومتر با غار علیصدر فاصله دارند.

نظر خود را بیان کنید