درباره ما

یکی از عالی ترین زمینه های اطلاع رسانی یک کشور، استفاده از تارنماهای اینترنتی است. وب سایت ها به دلیل ارزش اطلاع رسانی زیادی که در سرزمین دیجیتالی اینترنت با یک میلیارد کاربر با سواد دارند، فرصت خوبی برای معرفی قابلیت های گردشگری یک کشور هستند.

در بین سایت های اطلاع رسانی مربوط به گردشگری یک کشور در وب، سایت های رسمی از اهمیت زیادی برخوردارند. سایت های رسمی، سخنگوهای دیجیتالی یک کشور در اینترنت هستند و هرچه این پایگاه ها قویتر، به روزتر و چند زبانه باشند، مخاطب پذیری آنها افزایش می یابد. پایگاه های اینترنتی دارای ماهیتی پویا هستند و امکان تغییر و جابجایی تصاویر و متون را بدون ایجاد هزینه جدید ممکن می سازند. افزایش شمار کاربران اینترنت و ظرفیت و قدرت بالای پایگاه های اینترنتی برای تاثیرگذاری بر جوامع موجب افزایش بازاریابی در صنعت گردشگری می شود.

ایران تریپس (سفرهای ایران)، رسانه ای نو در صنعت گردشگری کشور است که با پوشش اخبار گردشگری و معرفی جاذبه های گردشگری، فرهنگی، تاریخی و طبیعی ایران، امیدوار است نقشی موثر در توسعه صنعت گردشگری کشور داشته باشد. اطلاع رسانی در حوزه اخبار گردشگری، بالا بردن دانش توریسم، معرفی جاذبه های گردشگری و … مواردی هستند که در سایت Iran Trips، مورد توجه قرار دارند.

ایمیل: irantrips @ gmail . com

برای ارتباط با مدیران و نویسندگان سایت لطفا فرم زیر را پر کرده و برای ما ارسال کنید.