کندلوس و یک مهمانسرای گرم

0

برای گذراندن اوقات فراغت و دوری از دغدغه ها، همیشه لازم نیست تا بار و بندیل را برای یک سفر طولانی مدت بسته و راهی سفر شد، خرید یک تور یک روزه و یا حتی یک شب اقامت در یک منطقه ی خوش آب و هوا بس باشد.
اگر بخواهیم منطقه ای بسیار خوش آب و هوا را به شما معرفی کنیم، به منطقه ای در خطه ی شمالی اشاره میکنیم که از توابع شهر نوشهر است، روستایی نام آشنا که کندلوس نام دارد.
کندلوس را میتوان به جرات یکی از زیباترین روستاهای ایران دانست که همانند نگینی در دل رشته کوه های البرز شمالی میدرخشد. این روستا در امتداد دره زانوس، و منطقه سرسبز و زیبای کجور، و از اولین سکونتگاه های انسان در خطه ی شمالی و در استان مازندران محسوب میشود.
بسیاری از مسافران، هنگامی که نوشهر را مقصد سفر خویش قرار میدهند، سری هم به این روستای زیبا میزنند. اگر شما نیز قصد سفر کرده اید، برای اقامتتان، هتلی خوب و دلنشین را معرفی میکنیم.

رزرو هتل خوب : مهمانسرای کندلوس

برای رسیدن به این مهمانسرا، باید به جاده چالوس ، بعد از مرزن آباد ، جاده دشت نظیر ، کیلومتر 42 دهکده کندلوس بروید. این مهمانسرای کوچک، شامل سوئیت های دو ،سه و پنج تخته است که به امکاناتی مانند تلویزیون، یخچال و سرویس بهداشتی برای اقامت مجهز شده اند. البته در این مهمانسرای نقلی، رستوران و کافی شاپ نیز وجود دارد تا در صورت تمایل غذایی خوشمزه نیز در این آب و هوای خوب میل کنید.

نظر خود را بیان کنید