هتل 4ستاره آزادگان کرمانشاه

0

اگر قصد ایرانگردی در مناطق ناب گردشگری کشورمان را دارید به شما استان زیبای کرمانشاه را پیشنهاد می کنیم.قبل از راهی شدن اقدام به رزرو هتل کرده و جاذبه های گردشگری را فهرست کنید.به طور قطع سفر بسیار به یادماندنی ای را در فصل گردشگری تجربه خواهید کرد.

طاق بستان کرمانشاه

طاق بستان کرمانشاه

بیستون کرمانشاه

بیستون کرمانشاه

استان کرمانشاه یکی از زیباترین استانهای کشور از نظر طبیعت و آثار باستانی است.آب و هوای متنوع استان طبیعت خیره کننده ای را برای آن رقم زده به طوری که طبیعت گردی در استان را لذت بخش می کند.باید گفت در این استان بیش از ۷۷۰ چشمه و رودخانه‌ ی فصلی و دائمی مناظر خیره کننده ای را خلق کرده اند که بسیار مورد توجه گردشگران طبیعت دوست قرار می گیرند.
از طبیعت زیبا و هوای مطبوع بهاره که بگذریم در استان کرمانشاه بیش از۳۰۰۰ اثر تاریخی یافت می شود که تنها ۷۱۶ مورد از آنها جز آثار ملی به ثبت رسیده اند.در میان آنها سنگ نبشته ی بیستون متعلق به دوران هخامنشیان در 30 کیلومتری شهر کرمانشاه ارزشمند ترین اثر تاریخی استان است که در سال 2006  جز میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.در استان آثار تاریخی گرانبهای دیگری مانند طاق بستان در کرمانشاه و معبد آناهیتا در کنگاور نظر گردشگران را  به خود جلب کرده اند.
شهر کرمانشاه اصلی ترین مقصد گردشگران استان است از این روی در ادامه به معرفی هتل 4ستاره ی آزادگان در شهر کرمانشاه می پردازیم:

معرفی هتل 4ستاره آزادگان کرمانشاه

هتل 4ستاره ی آزادگان کرمانشاه هتلی بسیار مجهز و شیک است که در سال 1377 در شهر کرمانشاه با هدف توسعه ی گردشگری این شهر زیبا افتتاح شد.این هتل زیبا در ابتدای شهرک سنندج دارای موقعیت بسیار خوبی  است به طوری که  تا مرکز شهر و بازارهای کرمانشاه حدود 15 دقیقه و تا فرودگاه 10 دقیقه فاصله دارد.
هتل آزادگان با سالها تجربه با محیطی آرام و تمیز از گردشگران کرمانشاه پذیرایی می کند.کلیه ی اتاقهای هتل مجهز به امکاناتی مانند  یخچال، تلویزیون، سیستم اینترنت،سرویس ایرانی و فرنگی،حمام مجهز و تخت خوابهای شیک و راحت هستند تا مهمانان حس خوشایندی را از اقامتشان تجربه کنند.

هتلهای کرمانشاه هتل آزادگان کرمانشاه

هتلهای کرمانشاه هتل آزادگان کرمانشاه

این هتل زیبا و مجهز امکانات جانبی دیگری چون فروشگاه ، رستوران ،کافی شاپ تابستانی ، لابی و محوطه ی زیبا ،سه سالن کنفرانس ،  تاکسی سرویس ویژه ی هتل، صندوق امانات در داخل هتل، خشکشوئی ،گشت درون شهری و برون شهری و مکان مناسب برای بازی کودکان را برای رفاه بیشتر مهمانان هتل ارائه می دهد.

آدرس : شهر کرمانشاه، ابتدای شهرک سنندج، شهرک تعاون، هتل آزادگان کرمانشاه

نظر خود را بیان کنید