هتل گاردنیا کیش

0

برای رزرو هتل سه ستاره در کیش، هتل سه ستاره گاردنیا را به شما پیشنهاد می دهیم. این هتل زیبا در سال 1387 تاسیس شد و دارای سه بخش است. در بخش اول، واحد های ویلایی قرار دارند. تمامی آنها بزرگ و دلباز بوده و با دکوراسیونی مدرن و شیک آراسته شده اند. همچنین فضای سبز زیبایی در این بخش تعبیه شده است. در بخش دوم، ساختمان پنج طبقه هتل قرار دارد که امکانات خدماتی هتل در آن هستند: رستوران نخل، کافی شاپ نسیم، سرسرای باران، سالن پخش فیلم و اجتماعات. بخش سه هتل نیز شامل اتاق های استاندارد هتل هستند که با امکانات خوبی که در اختیار مهمانان قرار می دهند، اقامتی راحت را برایشان رقم می زنند.

هتل گاردنیا کیش بدون شک یکی از بهترین هتل در این جزیره و گزینه خوبی برای رزرو هتل است. هتل امکانات رایگان و پولی زیادی در اختیار مهمانان می گذارد. امکانات تفریحی هتل مثل سالن بیلیارد ، فضای سبز، چایخانه سنتی و کافی‌شاپ ، دوچرخه و اسکوتر، استخر و بازی های آبی در اختیار شما خواهد بود. هتل برای گشت زنی در جزیره اتومبیل های لوکسی در اختیارتان می گذارد. البته می توانید از راننده هم استفاده کنید. سرویس استقبال فرودگاهی رایگان هتل گاردنیا در فرودگاه آماده استقبال از شماست. اگر اهل خرید هستید، سرویس ‌های رایگان هتل شما را به بازارهای معروف می‌ برد.

اگر اهل خوردن هستید، این هتل شما را در سفر پشتیبانی خوبی خواهد کرد.  صبح ‌ها می ‌توانید از صبحانه‌ متنوع هتل که به صورت بوفه ‌ای و رایگان است، استفاده کنید. اهل غذاهای سالم گیاهی هستید، اغذیه سبز و سلامت گاردنیا حتما شما را غافلگیر خواهد کرد. رستوران هتل نیز با سرو غذاهای ایرانی، دریایی و فست فودها، ناهار و شام خوشمزه ای برایتان تدارک می بیند.

هتل گاردنیا کیش

هتل گاردنیا کیش

 

هتل گاردنیا کیش

هتل گاردنیا کیش

 

هتل گاردنیا کیش

هتل گاردنیا کیش

 

هتل گاردنیا کیش

هتل گاردنیا کیش

نظر خود را بیان کنید