هتل کیمیا 4 قشم

0

برای اقامت در یکی از هتلهای سه ستاره قشم، هتل کیمیا 4 جزیره ی قشم را پیشنهاد می کنیم. این هتل در میدان جهاد قشم، در سربالایی برگ سبز واقع شده است.

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

این هتل آخرین هتل از گروه هتل های کیمیاست  و نزدیکی اش به مرکز جزیره ی قشم آن را به یک مکان ایده آل برای اقامت تبدیل کرده است.
با اقامت در این هتل برای رفتن به مراکز دیدنی و مهم جزیره ی قشم مشکلی نداشته و به سهولت در جزیره رفت و آمد خواهید کرد.
بازار بین المللی ستاره و مرکز خرید خلیج فارس در فاصله ی کمی از این هتل قرار گرفته و حتی برای رسیدن به آن ها نیازی به استفاده از وسیله ی نقلیه نخواهد بود. می توانید کمی در فضای زیبای جزیره قدم زده و به مراکز خرید مورد نظر خود برسید.

امکانات هتل کیمیا 4 قشم

از امکانات این هتل سه ستاره می توان به داشتن آسانسور، سیستم اعلام حریق و تاکسی سرویس اشاره کرد. علاوه بر این ها هتل دارای صندوق امانات، روم سرویس، شبکه ی اینترنت در لابی، کافی شاپ و رستوران نیز می باشد.

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

در رستوران هتل کیمیا 4 قشم انواع و اقسام غذاهای جنوبی را می توانید سفارش داده و از طعم خاص آن ها لذت ببرید.

رزرو هتل کیمیا 4 قشم

برای رزرو هتل کیمیا 4 جزیره ی  قشم اینجا کلیک کنید تا از تخفیف ویژه تا 16 درصد نیز بهره مند شوید.
در این هتل می توانید یکی از اتاق های دو تخته ی دابل، دو تخته ی تویین، سه تخته و یا چهار تخته و یا یکی از سوئیت های دو خوابه ی چهار تخته، سوئیت یک خوابه ی پنج تخته و یا سوئیت دو خوابه ی شش تخته را رزرو نمایید.

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

هتلهای سه ستاره قشم | هتل کیمیا 4

در هر یک از این اتاق و یا سوئیت ها تمامی امکانات لازم نظیر تلویزیون، یخچال، مبلمان، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به همراه حمام و… قرار داده شده است.

نظر خود را بیان کنید