هتل پیروزی اصفهان

0

هتل چهار ستاره پیروزی اصفهان، یکی از هتلهای خوب شهر است و برای رزرو هتل ارزان اصفهان انتخاب مناسبی خواهد بود. گرچه هتل چهار ستاره است، اما به اندازه یک هتل چهار ستاره در معماری و دکوراسیون نمی درخشد؛ با این حال سرویس دهی و خدمات اقامتی هتل در سطح استاندارد بالایی هستند. هتل در قلب شهر اصفهان واقع شده و با کمی پیاده روی در خیابان های نصف جهان ایران، می توانید از مهم ترین جاذبه های دینی شهر مانند باغ و عمارت چهلستون که در مجاورت هتل است، نقش جهان ، مسجد امام ، عالی قاپو ، باغ و عمارت هشت بهشت ، بازار هنر ، مسجد شیخ لطف اله ، بازار بزرگ اصفهان ، موزه تاریخ طبیعی ، مسجد و مدرسه چهارباغ ، موزه هنرهای معاصر و موزه هنرهای تزیینی ، مجموعه تاریخی علیقلی آقا در چهارباغ کهن دیدن کنید.

قدمت هتل به چهار دهه پیش برمی گردد و زمانی اسم و رسم زیادی در شهر اصفهان داشته است. اکنون نیز جز هتلهای خوب و صاحب نام است و همه آن را با سرویس دهی خوبش می شناسند.

برای رزرو هتل پیروزی، شما 96 اتاق برای انتخاب دارید. اتاق های هتل شامل اتاق های تک نفره، دو نفره، سه نفره،و سوئیت های ویژه می شود که مجهز به آخرین امکانات از جمله تلویزیون و ماهواره ، یخچال ، تهویه مطبوع وان ، حمام، جکوزی ، سرویس های بهداشتی ، صندوق امانات ( safe box)  هستند. دسترسی به اینترنت وای فای پرسرعت در تمام بخش های هتل ممکن است. روم سرویس نیز تا نیمه شب در اختیار مهمان خواهد بود. خدمات لاندری ، تاکسی سرویس، پارکینگ رایگان، و صندوق امانات نیز از دیگر امکانات هتل است. مهمانان می توانند در رستوران های ایرانی و فرنگی هتل ، از میان دامنه گسترده ای از انتخاب، غذای باب میل خود را میل نمایند و از کافه 24 ساعته هتل، خوشمزه ترین نوشیدنی ها و بستنی ها را بخواهند.

هزینه رزرو هتل پیروزی اصفهان برای کودکان زیر سه سال رایگان خواهد بود و برای کودکانی که 3 تا 5 سال دارند، نصف هزینه دریافت می شود.

 

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

 

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

 

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

 

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

 

هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

نظر خود را بیان کنید