هتل پولاد کف شیراز، 58 درصد تخفیف رویایی

0

این بار هتل چهار ستاره ی پولاد کف شیراز در فهرست تخفیف های هفتگی جذاب پین تا پین قرار گرفته است. برای رزرو هتل در شیراز با تخفیف، تخفیف 58 درصدی که برای این هتل چهار ستاره در نظر گرفته شده موقعیتی بسیار عالی و استثنائی ست که نباید از دست داد.
اگر سفر هوایی را ترجیح می دهید، برای خرید بلیط هواپیما شیراز درنگ نکرده و تا زمانی که این تخفیف ویژه برای هتل پولادکف در دسترس می باشد، سفری رویایی و کم هزینه را برنامه ریزی کنید.

مجموعه ی پولادکف

هتل پولادکف شیراز در واقع در مجموعه ی تفریحی گردشگری پولاد کف قرار گرفته است.
مجموعه ی گردشگری تفریحی پولادکف در شمال شهر شیراز واقع شده و زمان افتتاحش به سال 1381 بازمی گردد. البته از آن موقع این مجموعه دستخوش تغییرات زیادی شده و برخی قسمت ها به آن اضافه شده اند.
با اقامت در هتل چهار ستاره ی پولادکف و قرارگیری در این مجموعه ی تفریحی، ورزشی اوقات بسیار خوشی را تجربه خواهید کرد. از آن جایی که در این مجموعه انواع و اقسام امکانات تفریحی و ورزشی و مجموعه ای بی نظیر از کافه و رستوران وجود دارد، به حد کافی داخل مجموعه سرگرم خواهید بود که شاید زمان برای گشت و گذار در خود شیراز کم بیارید.

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

از جمله فعالیت های سرگرم کننده و تفریحی در مجموعه ی پولاد کف موتور برفی، ماشین کوهستان، چرخ های هوشمند، قایق پدالی، اسب سواری، دوچرخه سواری و…هستند.
و اما به سراغ هتل چهار ستاره ی پولاد کف شیراز برویم. این هتل چهار ستاره دارای تمامی امکانات استاندارد هتل های چهار ستاره بوده و فضای سبز اطراف آن حال و هوای فوق العاده ای به این مکان بخشیده است.

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

اگر با خودروی شخصی خود به شیراز سفر کرده باشید، هتل پولاد کف شیراز یک واحد پارکینگ اختصاصی در اختیارتان قرار خواهد داد تا از جهت پارک خودروی خود نیز نگرانی نداشته باشید.

هزینه ی اقامت در هتل پولادکف شیراز

در واحدهای اقامتی هتل پولادکف شیراز امکاناتی از جمله مبلمان، یخچال، تلویزیون ال ای دی، تلفن، شبکه ی اینترنت وایرلس، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام، سشوار، سیستم تهویه ی مطبوع و… قرار داده شده است.

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

رزرو هتل در شیراز با تخفیف | هتل پولاد کف شیراز

هزینه ی اقامت در هر یک از این واحدها به شرح زیر می باشد:
برای اتاق دو تخته ی دابل و نیز دو تخته ی تویین شامل صبحانه ی رایگان شبی 332 هزار تومان در نظر گرفته شده، که پس از اعمال تخفیف 57 درصدی پین تا پین به مبلغ شبی 142 هزار تومان می رسد.
برای اتاق سه تخته شامل صبحانه ی رایگان شبی 428 هزار تومان در نظر گرفته شده، که پس از اعمال تخفیف 51 درصدی پین تا پین به مبلغ شبی 210 هزار تومان می رسد.
برای اتاق چهار تخته شامل صبحانه ی رایگان شبی 283 هزار تومان در نظر گرفته شده، که پس از اعمال تخفیف 45 درصدی پین تا پین به مبلغ شبی 283 هزار تومان می رسد.
برای اتاق پنج تخته شامل صبحانه ی رایگان شبی 621 هزار تومان در نظر گرفته شده ، که پس از اعمال تخفیف 43 درصدی پین تا پین به مبلغ شبی 354 هزار تومان می رسد.
برای اتاق شش تخته شامل صبحانه ی رایگان شبی 718 هزار تومان در نظر گرفته شده، که پس از اعمال تخفیف 41 درصدی پین تا پین به مبلغ شبی 423 هزار تومان می رسد.

نظر خود را بیان کنید