هتل ونوس اصفهان

0

برای رزرو هتل اصفهان می توان از هتلهای سه ستاره این شهر، هتلی ارزان و مقرون به صرفه را انتخاب نمود. یکی از هتلهای خوب سه ستاره شهر اصفهان، هتل ونوس است. این هتل که در سال 1389 افتتاح شده، یکی از ههتلهای سنتی است که می تواند اقامت راحتی را برای مهمانانش فراهم نماید. فضای هتل با الهام از معماری اصیل ایرانی و با بکارگیری هنر دست اصفهان، ساخته شده است. با ورود به لابی هتل، زیبایی این معماری را می  توانید ببینید. گرچه هتل در رده هتلهای سنتی قرار دارد، امکانات آن کاملا به روز می باشد. تزئینات هتل و نقاشی‌های آن به سبک دوران صفوی و قاجار است و ترکیب این فضای سنتی با امکانات مدرن تجربه‌ جالبی را مهمانان ایجاد می ‌کند.
هتل دارای پنج طبقه است. در این پنج طبقه اتاق ها و سوئیت های متعدد، سالن همایش و کنفرانس تعبیه شده است. هتل دارای خدمات لاندری، تاکسی سرویس، اینترنت پرسرعت، پارکینگ، سونا، سالن ماساژ می باشد. اتاق های هتل نیز مجهز به تلویزیون با شبکه های ماهواره ای، یخچال، تخت های راحت، حمام مجهز و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، دسترسی به اینترنت هستند.
موقعیت قرارگیری هتل به گونه ایست که در مرکز شهر بوده و به نقاط دیدنی اصفهان مثل نقش جهان، چهل‌ ستون، مدرسه چهارباغ، زاینده رود و … نزدیک است. با تاکسی سرویس هتل نیز می توان به نقاط دورتر دسترسی داشت. هتل سه ستاره ونوس اصفهان در خیابان چهارباغ عباسی، خیابان آمادگاه، حد فاصل چهار راه گلدسته و چهار راه فلسطین قرار دارد.

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

نظر خود را بیان کنید