هتل های 5 ستاره ی شیراز

0

سفر به شیراز در تمامی فصول سال بسیار جذاب و نشاط آور خواهد بود. اگر می خواهید یک تور داخلی به یاد ماندنی ترتیب دهید، سفر به شیراز چه با اتوموبیل شخصی خودتان باشد، چه با قطار و چه با هواپیما از بهترین گزینه ها خواهد بود.
برای گرفتن بهترین نتیجه از رزرو هتل شیراز، می باید انتخاب خود را از میان هتل های 5 ستاره ی این شهر انجام دهید.
شهر شیراز دارای 5 هتل 5 ستاره ی معروف و بسیار با کیفیت می باشد.
هتل 5 ستاره ی چمران شیراز، هتل 5 ستاره ی بین المللی پارس شیراز، هتل 5 ستاره ی هما شیراز، هتل 5 ستاره ی بزرگ شیراز و هتل 5 ستاره ی زندیه شیراز

هتل چمران شیراز

هتل چمران در بلوار شهید چمران واقع شده است. فاصله ی این هتل از فرودگاه شیراز 15 کیلومتر می باشد. این هتل در 30 طبقه ساخته شده و دارای 250 اتاق و سوئیت می باشد. طبقات 24 و 25 ام هتل چمران به انواع رستوران ها و کافی شاپ ها اختصاص داده شده است.
سالن ورزشی مجهز، امکان استفاده از اینترنت پرسرعت رایگان در اتاق ها و سوئیت ها، استخر، فروشگاه، پارکنیگ، نمازخانه، رستوران و کافی شاپ از امکانات هتل چمران می باشند. از نقاط ضعف هتل چمران می توان به نداشتن اینترنت در لابی هتل اشاره کرد. همچنین در اتاق خود دسترسی به تلفن اختصاصی نخواهید داشت.

رزرو هتل شیراز / هتل چمران

رزرو هتل شیراز / هتل چمران

هتل بین المللی پارس شیراز

هتل پارس در خیابان زند شیراز واقع گردیده است. فاصله ی هتل پارس از فرودگاه نیم ساعت با سواری می باشد. این هتل 45 دقیقه تا پرسپولیس فاصله ی زمانی دارد. همین طور ظرف 10 دقیقه به آرامگاه سعدی و ظرف 5 دقیقه به آرامگاه حافظ خواهید رسید.
ساختمان هتل پارس از دو برج مجزا تشکیل شده و این دو برج 188 اتاق را شامل می شوند.
یخچال، تلویزیون و تلفن در اتاق ها، استخر، سالن ورزشی، پارکینگ، نمازخانه، اینترنت در لابی، رستوران و کافی شاپ از امکانات هتل پارس هستند.
از نقاط ضعف هتل بین المللی پارس می توان به نداشتن اینترنت در اتاق ها و نداشتن سرویس ایرانی اشاره کرد.

رزرو هتل شیراز / هتل پارس

رزرو هتل شیراز / هتل پارس

هتل هما شیراز

هتل 5 ستاره ی هما در میدان گاز شیراز، جنب پارک آزادی قرار گرفته است. از فرودگاه شیراز با طی 20 دقیقه سواری به هتل هما خواهید رسید. این هتل دارای 232 اتاق و سوئیت می باشد. اتاق ها و سوئیت های هتل هما دارای یخچال، تلویزیون، تلفن و سرویس فرنگی هستند.
پارک مخصوص کودکان، استخر، رستوران، کافی شاپ، اینترنت در اتاق ها و اینترنت در لابی هتل، پارکینگ اختصاصی، سالن ورزشی مجهز و چند فروشگاه از دیگر امکانات این هتل هستند.

رزرو هتل شیراز / هتل هما

رزرو هتل شیراز / هتل هما

هتل بزرگ شیراز

هتل 5 ستاره ی بزرگ در دروازه قرآن شیراز قرار گرفته است. فاصله ی هتل بزرگ تا فرودگاه زیبای شیراز تنها 20 دقیقه البته با سواری می باشد.
در اتاق ها و سوئیت های هتل بزرگ تلفن، یخچال، تلویزیون، اینترنت پرسرعت، سرویس ایرانی و سرویس فرنگی قرار داده شده است. همین طور از دیگر امکانات هتل بزرگ استخر، رستوران، پارکینگ اختصاصی برای مسافران، نمازخانه، سالن ورزشی، کافی شاپ و اینترنت وایرلس پرسرعت در لابی هستند.

رزرو هتل شیراز / هتل بزرگ

رزرو هتل شیراز / هتل بزرگ

هتل زندیه شیراز

هتل 5 ستاره ی زندیه در میدان شهرداری شیراز، پشت ارگ کریمخان زند، خیابان هجرت واقع شده است. از فرودگاه شیراز تا هتل زندیه 20 دقیقه فاصله وجود دارد.
امکانات داخل اتاق ها و سوئیت های هتل زندیه شامل تلفن، یخچال، اینترنت پرسرعت، تلویزیون، سرویس ایرانی و سرویس فرنگی هستند.
به علاوه جکوزی، سونا، استخر بزرگ سرپوشیده، رستوران، پارکینگ اختصاصی، سالن ورزشی مجهز، کافی شاپ و اینترنت پرسرعت وایرلس در لابی هتل از دیگر امکانات هتل زندیه به شمار می روند.

رزرو هتل شیراز / هتل زندیه

رزرو هتل شیراز / هتل زندیه

نظر خود را بیان کنید