هتل های سه ستاره ی مشهد

0

با توجه به سفرهای متعددی که به شهر مقدس مشهد صورت می گیرد، در این مطلب به معرفی چندی از هتل های مشهد می پردازیم. برای رزرو هتل ارزان قیمت، معمولا به سراغ هتل های سه ستاره خواهیم رفت. خصوصا اگر بخواهیم مقرون به صرفه بودن را با امکانات مناسب و در حد رضایت همراه کنیم.
از میان هتل های سه ستاره ی مشهد مقدس هتل اطلس، هتل جواهر شرق و هتل هاترا را می توان نمونه های بسیار مناسبی دانست.

هتل اطلس

هتل سه ستاره ی اطلس در خیابان امام رضای مشهد، خیابان فلکه ی آب واقع شده است. هتل اطلس یکی از قدیمی ترین و با سابقه ترین هتل های مشهد است.
تاسیس هتل اطلس به سال 1355 باز می گردد، اما این هتل در سال 1378 بازسازی کاملی داشته و تمامی فضاها و وسایل آن نوسازی شده اند.
با توجه به فاصله ی کم هتل اطلس به حرم مطهر امام رضا (ع)، این هتل برای زائرین حرم یکی از بهترین انتخاب ها می باشد.
هتل سه ستاره ی اطلس دارای دو ساختمان در بخش شمالی و جنوبی می باشد. در این دو ساختمان انواع اتاق های دو تخته دابل، دو تخته توئین، دو تخته رویال، سه تخته، سه تخته رویال و آپارتمان دو خوابه رویال را دارا هستند.
از امکانات هتل اطلس می توان به پارکینگ اختصاصی برای مسافران، یخچال وتلویزیون در اتاق ها اشاره کرد.

رزرو هتل در مشهد / هتل اطلس

رزرو هتل در مشهد / هتل اطلس

اطط اططط

هتل جواهر شرق

هتل سه ستاره ی جواهر شرق در خیابان امام رضای مشهد، نبش امام رضای ششم واقع شده است.
هتل جواهر شرق دارای یک رستوران بی نظیر به نام رستوران طلا می باشد. رستوران طلا در سراسر شهر مشهد معروف بوده و همیشه مملو از مشتریان علاقه مند به طعم غذاهای خود می باشد. همین طور می توانید از کافی شاپ و چایخانه ی هتل نیز استفاده نمایید. برای اقامت در هتل جواهر شرق، می توانید از بین اتاق های یک تخته، دو تخته ی دابل، دو تخته ی توئین، سه تخته و چهار تخته یکی را انتخاب کنید.
در اتاق های هتل جواهر شرق امکان استفاده از اینترنت وای فای را دارید. به علاوه تلویزیون، یخچال و تلفن اختصاصی در تمامی اتاق ها قرار داده شده است.

رزرو هتل در مشهد / هتل جواهر شرق

رزرو هتل در مشهد / هتل جواهر شرق

شرقق

شرققق

هتل هاترا

هتل سه ستاره ی هاترا در خیابان امام رضا مشهد، خیابان دانش غربی، نبش سرشور 37 قرار گرفته است.
هتل هاترا یک هتل تازه تاسیس محسوب می شود که در سال 1392 افتتاح گردید. هتل هاترا در 9 طبقه ساخته شده و از اتاق های آن منظره ی زیبایی از شهر را تماشا خواهید کرد.
هتل هاترا دارای رستوران، کافی شاپ، تاکسی سرویس، صندوق امانات، سیستم اعلام حریق، اینترنت وایرلس پرسرعت هم در لابی و هم در اتاق های هتل، نمازخانه و پارکینگ اختصاصی می باشد. رستوران این هتل منوی بین المللی بسیار جذابی دارد که مسافران خود را بسیار خوشنود خواهد ساخت.
انواع اتاق های دو تخته ی تویین فولبرد، دو تخته ی دابل فولبرد، سه تخته ی فولبرد و چهار تخته ی فولبرد را می توانید در این هتل رزرو نمایید.

رزرو هتل در مشهد / هتل هاترا

رزرو هتل در مشهد / هتل هاترا

هاترااا

رزرو هتل در مشهد / هتل هاترا

رزرو هتل در مشهد / هتل هاترا

نزدیکی هتل های سه ستاره ی اطلس، هاترا و جواهر شرق به حرم مطهر امام رضا (ع) از برترین امتیازات این هتل های می باشد. زیرا مسافران هنگام اقامت در هر یک از این هتل ها می توانند با صرف کمترین زمان و بدون نیاز به وسیله ی نقلیه خود را به حرم امام رضا برسانند.
این هتل ها دسترسی خوبی به مراکز خرید مشهد و مکان های دیدنی و تفریحی آن نیز دارند.
اگر برای رزرو هر یک از هتل های فوق به سایت رزرو هتل آنلاین پین تا پین به آدرس www.pintapin.com  مراجعه کنید، می توانید از تخفیفات ویژه ی رزرو هتل ها نیز استفاده کنید.

نظر خود را بیان کنید