هتل قصر الضیافه مشهد

0

با رزرو هتل به همراه تخفیف مناسب با آرامش و آسوده خاطر به ایرانگردی و لذت از آن بپردازید. شهر بزرگ و مقدس مشهد  به دلیل وجود حرم مطهرامام هشتم (ع) سالانه گردشگران داخلی و خارجی بیشماری را به سمت خود می کشاند.

شهر زیارتی مشهد، کل روزهای سال را پذیرای مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی است، که بسیاری از این گردشگران، زائران عرب هستند. زائران عرب نیز اغلب هتلها مختص به عرب ها یعنی هتل قصر الضیافه مشهد را رزرو می کنند. مشهد علاوه بر زیارت، برای سیاحت نیز مکان های متعددی دارد.

نگاهی به هتل قصر الضیافه مشهد

هتل 5 ستاره قصر الضیافه مشهد، از جمله هتل های نزدیک به حرم مطهر حضر رضا (ع) می باشد. این هتل واقع در صحن هدایت حرم است و زائران عرب زبان می توانند از طریق این صحن برای زیارت به حرم بروند. هتل قصر الضیافه مشهد دارای امکاناتی چون اینترنت بیسیم در لابی و اتاق ها، رستوران، کافی نت، آسانسور، خودپرداز،پارکینگ، صندوق امانات،فضای سبز، لاندری، سالن کنفرانس و اجتماعات است. فاصله خیلی نزدیک تا حرم و فاصله اندک تا فرودگاه و راه آهن، زائران عرب بیشتری را به این هتل جذب می کند.

اقامت در این هتل با بهترین خدمات سرویس دهی مناسب است. هزینه اقامت برای کودکان زیر 2 سال درهتل قصر الضیافه مشهد رایگان و برای 2 تا 6 سال نیمه بهاء می باشد.

هتل قصر الضیافه مشهد

هتل قصر الضیافه مشهد

هتل قصر الضیافه مشهد

هتل قصر الضیافه مشهد

هتل قصر الضیافه مشهد

هتل قصر الضیافه مشهد

نظر خود را بیان کنید