هتل صدف کیش

0

این روزها در فصل گردشگری در کیش قرار داریم و مسافران کیش می توانند هوای مطبوعی را تجربه کنند.پس تا دیر نشده است با رزرو هتل در کیش خود را مهمان این جزیره ی رویایی در خلیج فارس کنید.

یکی از بهترین هتلهای کیش را میتوان هتل بین المللی صدف معرفی کرد. این هتل که بر اساس استاندارد های بین المللی ساخته شده است ظاهری شبیه به صدف دارد و در نزدیکی مراکز بزرگ تجاری واقع شده است.

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

در این هتل ،امکانات متعددی برای مسافران فراهم آمده است که آن را هتلی منحصر به فرد کرده است. دارای سه رستوران و سه کافی شاپ است و فاصله ی 8 دقیقه ای آن از فرودگاه باعث شده است تا بسیاری از افراد اقدام به رزرو این هتل کنند.

همچنین هتل صدف تا مکان های گردشگری  و مراکز خرید کیش نظیر اسکله تفریحی کیش، هایپر مارکت و مرکز تجاری، بازار مریم جزیره کیش، بازار پانیذ، بازار پردیس، بازار مرجان، بولینگ مریم، بازار ونوس، بازار مروارید، کشتی یونانی، شهر افسانه ای پدیده کیش، پلاژ بانوان جزیره کیش، پلاژ آقایان جزیره کیش، شهر زیر زمینی کاریز، درخت سبز، رستوران پایاب، پیست کارتینگ، تور سافاری پارس، پیست کارتینگ، تور سافاری پارس، پارک دلفین، بازار ماهی فروشان، بازار عربها فاصله ی اندکی دارد که دسترسی به آنها را برای مسافران آسان میکند.

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

هتل صدف کیش

نظر خود را بیان کنید