هتل شورابیل را با تخفیف رزرو کنید

0

یکی از زیباترین استانهایی که به تازگی در لیست تورهای گردشگری و داخلی قرار گرفته است، استان اردبیل است. در این شهر همانند شهرهای پر جاذبه ی دیگر هتلهایی ساخته شده است که امروز قصد داریم شما را با یکی از اقامتگاه های خوب این شهر آشنا کنیم.

هتل شورابیل اردبیل

این هتل در اردبیل، خیابان دانشگاه مجتمع تفریحی ، سیاحتی شورابیل ساخته شده است. شورابیل یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری اردبیل است که حتی قدمت این دریاچه بیشتر از دریاچه ی ارومیه تخمین زده شده است. دریاچه شورابیل تنها دریاچه طبیعی داخل شهری ایران است و وسعت آن به 180 هکتار میرسد.
هتل شورابیل نیز در همین منطقه ی سیاحتی ساخته شده است و چشم انداز بسیار زیبایی به همراه مناظر طبیعی روح نوازی را مسافران مقیم این هتل ارزانی میدارد.
قیمت رزرو این هتل با توجه به امکانات بسیار مناسب با کادری مجرب که در اختیار مسافران قرار میگیرد، بسیا مناسب است. در این هتل انواع غذاهای محلی و ایرانی سرو میشود و به مسافران این امکان داده میشود تا به راحتی به مناطق دیدنی مانند بقعه شیخ صفی الدین، چشمه های آب گرم سرعین، سردابه و همچنین دامنه های زیبای سبلان دیدن کنند.
اگر میخواهید هتل شورابیل را با تخفیف ویژه رزرو کنید، به سایت آرمان سفر مراجعه کنید و از یک تخفیف 3 الی 7 درصدی بهره مند شود.

هتل شورابیل اردبیل

هتل شورابیل اردبیل

 

هتل شورابیل اردبیل

هتل شورابیل اردبیل

نظر خود را بیان کنید