هتل خانه سنتی بهروزی بنایی با قدمت 200 سال

0

یکی از هتل های زیبا و تاریخی شهر قزوین، هتل خانه سنتی بهروزی است که در بنایی با قدمت 200 سال احداث گردیده است. این هتل ایرانی بی نظیر که بنای آن در دوره قاجاریه ساخته شده است مساحتی در حدود 1200 متر مربع داراست و ساختمان آن از یک طبقه همکف و زیرزمین تشکیل شده است. تزئینات آجری لبه بازشو ها و ارسی ها به شما لذت زندگی در تاریخ را هدیه خواهند نمود.

این بنای فوق العاده در سال 1393 در پروژه ای بازسازی شد و سپس در سال 1394  با 12 باب اتاق و رستوران سنتی و چایخانه سنتی و حفظ فضای سنتی تجهیز شده تا در کنار دیگر هتل ها قزوین و اماکن اقامتی، امکانات لازم جهت رفاه مسافران و گردشگران را در اختیار آن ها قرار دهد.

هتل خانه سنتی بهروزی

هتل ایرانی بی نظیر که بنای آن در دوره قاجاریه ساخته شده است

از امکانات عمومی هتل خانه سنتی بهروزی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

پارکینگ، ماهواره، تلویزیون در لابی، صندوق امانات لابی، سرویس بهداشتی فرنگی در لابی، رستوران، چایخانه سنتی،  فضای سبز (خارج از فضای هتل)،حمام سنتی ایرانی، کارکنان مسلط به زبان انگلیسی ، خدمات روم سرویس پذیرش 24 ساعته، لاندری، خشکشویی، خدمات بیدار باش، خدمات پزشکی، خدمات اتو، صبحانه در اتاق، نهار در اتاق، خدمات تور،فکس، اتاق چمدان، فتوکپی، اینترنت رایگان! در لابی و اتاق ها، پارکینگ رایگان! غیر مسقف با ظرفیت 12 ماشین (با هماهنگی قبلی)، اتاق های اقامتی(اتاق یک تخته،دو تخته،سوییت) دارای امکانات کامل رفاهی، رستوران: نهار، شام و صبحانه سلف سرویس، مطبخ: سرو غذا به صورت سنتی و تنوری، موسیقی سنتی زنده، تور یک روزه قزوین گردی، ارائه ویژه برنامه های فرهنگی و هنری، آتلیه عکاسی، تورهای ویژه یک روزه طبیعت گردی (الموت،کامان،زرشک و …)، فروشگاه و نمایشگاه صنایع دستی و….

نشانی هتل خانه سنتی بهروزی:

مسیر یک:قزوین،خیابان امام خمینی،رویروی بازار سعادت،کوچه کریم اصغری،بن بست ششم

مسیر دوم:قزوین،خیابان بو علی غربی،نظام وفا،کوچه انصاریان(زرگر کوچه)،کوچه مسجد شیشه گر،بن بست ششم

نظر خود را بیان کنید