هتل المپیک قشم

0

هتل تک ستاره ی المپیک قشم، یکی از هتلهای ارزان قیمت قشم می باشد که برای رزرو هتل در قشم گزینه ی خوب به نظر می رسد.
این هتل در ضلع غربی میدان حافظ قرار داشته، و دارای ترانسفر فرودگاهی می باشد. به علاوه سرویس تور ویژه گشت در دره ستاره ها، بازدید از غار حوربس، بازدید و گشت و گذار در جزایر نار، بازدید از روستای برکه خلف و گشت در بازار درگهان نیز از امکانات ویژه ی هتل المپیک جزیره ی قشم به شمار می روند.

امکانات هتل المپیک قشم

از دیگر امکانات هتل المپیک قشم می توان به داشتن پارکینگ، یک کافی شاپ، رستوران، لابی، تلویزیون، یخچال، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی و… اشاره کرد.

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

اتاق ها و سوئیت های هتل المپیک قشم

وقتی تصمیم دارید برای رزرو هتل المپیک قشم اقدام نمایید، به فراخور شرایط و تعداد نفراتی که هستید، می توانید یکی از موارد اتاق دو تخته، اتاق سه تخته، سوئیت چهار تخته و سوئیت سه خوابه را انتخاب نمایید.

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

به علاوه سایت رزرو هتل آرمان سفر برای این هتل حداکثر تخفیف 27 درصدی در نظر گرفته که با لحاظ آن در قیمت های هتل المپیک قشم مبالغ زیر برای اقامت در این هتل قرار داده شده اند.
برای رزرو اتاق دو تخته با لحاظ 7 درصد تخفیف و صبحانه ی رایگان، به جای 125 هزار تومان، 160 هزار تومان پرداخت می کنید.

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

رزرو هتل در قشم | هتل المپیک قشم

برای رزرو اتاق سه تخته با لحاظ 27 درصد تخفیف و صبحانه رایگان، به جای 220 هزار تومان، 160 هزار تومان می باید پرداخت نمایید.
برای رزرو سوئیت چهار تخته 27 درصد تخفیف در نظر گفته شده و نیز صبحانه  رایگان با این رزرو سرو می گردد. با در نظر گرفتن تخفیف 27 درصدی برای رزرو این سوئیت به جای 275 هزار تومان، شبی 200 هزار تومان هزینه پرداخت می کنید.
و در آخر برای رزرو سوئیت سه خوابه تخفیف 21 درصدی لحاظ شده و صبحانه ی رایگان نیز سرو می گردد. برای این سوئیت نیز به جای 367 هزار تومان، مبلغ 290 هزار تومان را می باید پرداخت نمایید.

نظر خود را بیان کنید