هتل اسرم ساری

0

سفرهایی که به شمال کشور انجام می دهیم، همیشه از بهترین سفرهای ایرانگردی بوده و طبیعت زیبای خطه ی شمالی کشور حال و هوای بی نظیری برای مسافران به ارمغان می آورد.
هتل اسرم ساری یکی از هتل های بسیار خوب شهر ساری در شمال ایران می باشد که با داشتن سه ستاره امکانات بسیار خوبی به مسافران خود ارائه می کند.

آدرس هتل اسرم

هتل اسرم در شهر ساری استان مازندران، پل تجن، میدان هلال احمر، ابتدای کمربندی واقع شده و در فضایی بسیار دلچسب و دیدنی قرار دارد.
این منطقه یکی از نام دارترین و قدیمی ترین مناطق شمال کشور می باشد که در دوران قدیم در مسیر جاده ی ابریشم قرار داشته و از این جهت دارای اهمیت بسیاری بوده است.
به علاوه موقعیت جغرافیایی هتل اسرم به گونه ای ست که مسافران به راحتی می توانند با طی مسافتی کوتاه به پارک جنگلی شهید زارع، خانه ی کلبادی و دریاچه ی الندان و… دسترسی داشته باشند.

امکانات هتل اسرم ساری

هتل اسرم دارای یک لابی زیبا و صمیمانه بوده و برای رفت و آمد مسافرانی که بدون وسیله ی نقلیه سفر کرده اند، امکان استفاده از تاکسی سرویس هتل نیز فراهم می باشد.

هتل اسرم ساری

هتل اسرم ساری

سیستم اعلام حریق، صندوق امانات، سالن ورزشی، استخر، شبکه ی اینترنت وای فای و… از دیگر امکانات هتل اسرم به شمار می روند.

هتل اسرم ساری

هتل اسرم ساری

در اتاق های هتل نیز وسایل رفاهی چون یخچال، تلویزیون، تلفن، سیستم تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی فرنگی به همراه حمام، اینترنت وای فای و… قرار داده شده است.
به علاوه صبحانه نیز در هتل سه ستاره ی اسرم ساری به صورت رایگان سرو می گردد.

اتاق های هتل اسرم

برای استفاده از تخفیف ویژه ی رزرو هتل اسرم به آدرس  goo.gl/tznJTi  مراجعه کرده و هر یک از اتاق های زیر با تخفیفی که ذکر شده برایتان در نظر گرفته خواهد شد.

هتل اسرم ساری

هتل اسرم ساری

1 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته با ظرفیت یک نفر
2 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته
4 درصد تخفیف برای رزرو اتاق سه تخته
2 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت نرمال
5 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت رویال

نظر خود را بیان کنید