هتل آپارتمان سه ستاره کیمیا قشم

0

اگر در این فصل که قشم همچنان از آب و هوای نسبتا خوبی برخوردار است، به جزیره زیبای قشم سفر می کنید، می توانید با اقامت در هتل سه ستاره کیمیا، خیالتان از بابت محل اقامت کاملا راحت باشد.  پیش از حرکت، به رزرو هتل بپردازید تا سفر آرامی را تجربه کرده و دغدغه هتل را نداشته باشید. اما اینکه چرا از میان هتلهای قشم به شما هتل آپارتمان سه ستاره کیمیای را توصیه می کنیم از این جهت است که این هتل نوساز و شیک، با سوئیتهای بزرگ و مجهزش می تواند اقامت خاطره انگیزی را در جزیره قشم برای شما رقم بزند. همچنین می توانید به سادگی به سایت هتل مراجعه کرده و اقدام به رزرو هتل با تخفیف کنید.
هتل آپارتمان کیمیا قشم از مجموعه هتلهای کیمیا است که بسیار مجهز و براساس استانداردهای جهانی ساخته شده است.این مکان اقامتی در شهرک سام و زال در موقعیت خوب و آرام در جزیره قشم واقع شده است.کیمیا بسیار نزدیک به بازار قدیم،مراکز تجاری،آکواریوم و پارک ساحلی زیتون است.به علاوه هتل دارای چشم اندازی زیبا است.
کلیه سوئیتهای کیمیا مجهز و دل باز هستند و برای اقامت خانواده ها بسیار مناسب هستند.از جمله تجهیزات اتاقها می توان به تلویزیون و کانال های مجازماهواره ،تلفن،اتاق نشیمن مبله با تخت دونفره،صندوق امانات اختصاصی،امکانات رایگان تهیه چای دراتاق،سشوار و دسترسی به اینترنت WiFi اشاره کرد.

هتل آپارتمان  سه ستاره کیمیا قشم

هتل آپارتمان  سه ستاره کیمیا قشم

هتل آپارتمان سه ستاره کیمیا قشم

هتل آپارتمان  سه ستاره کیمیا قشم

هتل آپارتمان سه ستاره کیمیا قشم

نظر خود را بیان کنید