هتل آنا و هتل آتا در ارومیه افتتاح شدند

0

از آنجا که با برداشته شدن تحریمها حضور گردشگران خارجی را در کشور بیش از گذشته شاهد هستیم برای توسعه ی گردشگری در کشور باید زیرساختهای گردشگری توسعه یابند.از جمله مشکلات در زمینه ی رونق گردشگری در کشور مسئله ی رزرو هتل است که در بسیاری از شهرهای توریستی کشور شمار واحدهای اقامتی بسیار کم است.برخی شهرها از نظر گردشگران خارجی بسیار جذاب هستند و نبود مکانهای اقامتی مناسب مانع جذب آنها می شود.اما جای بسی خوشحالی است که در اخبار هتلداری هر از چند گاهی خبر افتتاح هتلی به گوش می رسد.از جمله آنها باید به هتل 5 ستاره ی آنا و 3 ستاره ی آتا در ارومیه اشاره کرد که 11خرداد 95 با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شدند.

اخبار هتلداری هتل 5ستاره آنا ارومیه

اخبار هتلداری هتل 5ستاره آنا ارومیه

به گزارش میراث آریا، طی سفر کاروان تدبیر و امید به استان آذربایجان غربی، دو هتل آنا و آتا ارومیه با حضور مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح شد.
هتل آنای ارومیه پنج ستاره و هتل آتای سلماس سه ستاره بوده و در مجموع برای احداث آن ها یک هزار و 850 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده است.هتل آنای ارومیه پنج ستاره ممتاز بوده و با چهار هزار و 100 متر عرصه و 27 هزار متر مربع زیربنا در 21 طبقه احداث شده است.
میزان سرمایه گذاری انجام شده برای این پروژه گردشگری را یک هزار و 800 میلیارد ریال است و 480 میلیارد ریال تسهیلات برای این هتل اعطا شده است.
هتل سه ستاره آتا ارومیه در 700 متر عرصه و چهار طبقه احداث و برای ساخت آن 50 میلیارد ریال سرمایه گذاری توسط سرمایه گذار انجام شده است.

نظر خود را بیان کنید