هتل آریا ارومیه

0

اگر قصد سفر به منطقه ای زیبا، با طبیعت بکر، آب و هوایی خنک و پر از سایت های گردشگری و تاریخی را داشتید، از ارومیه قافل نشوید. با نزدیک شدن به اواخر بهار و شروع تابستان، گرمای هوا می طلبد که به جایی با آب و هوای خنک و مطبوع سفر کنیم و اینجاست که شهرهای شمال غربی کشور بیشتر از بقیه خودنمایی می کنند.
ارومیه جز آن دسته شهرهایی است که هر کس را می تواند عاشق خود کند. هم از نظر موقعیت جغرافیایی و هم از نظر تفریحات و جاذبه های گردشگری و دیدنی.
یکی از هتل های بسیار خوب این شهر، هتل آریا است. آریا هتلی سه ستاره است و گرچه نباید انتظار خدمات لوکس و آنچنانی را از آن داشت اما در حد یک هتل سه ستاره، فراتر سرویس دهی می کند.
هتل در مرکز شهر زیبای ارومیه، اوایل ورودی خیابان طالقانی واقع شده است. فاصله این هتل تا فرودگاه با ماشین 15 دقیقه می باشد. هتل آریای ارومیه جدیدترین و شیک ترین هتل این شهر است و فاصله بسیار کمی با نقاط گردشگری و جاذبه های تاریخی شهر ارومیه دارد. و این می تواند یکی از نقاط قوت آن برای گردشگران این شهر باشد.
از امکانات هتل آریا می توان به سالن بدنسازی ، استخر سرپوشیده، کافی شاپ و رستورانی مجهز اشاره کرد. هتل سه ستاره آریا برای اقامت در شهر ارومیه تقریبا بهترین انتخاب بوده، و این ادعا را تنها با اقامت در این می توان تجربه کرد. برای رزرو هتل ارزان، با سرویس دهی خوب و موقعیت مکانی عالی، هتل آریا بهترین انتخاب در شهر ارومیه است.

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

هتل آریا ارومیه

نظر خود را بیان کنید