هتل آرام قشم

0

رزرو هتل و سفر به قشم

جنگل دریایی حرا/جاذبه گردشگری قشم

جنگل دریایی حرا/جاذبه گردشگری قشم

رزرو هتل و سفر به جزیره قشم یعنی دیدن جاذبه های گردشگری بکری که بدلیل ناشناخته ماندنشان، چندان معروف نیستد. جاذبه های گردشگری قشم به سه دسته تقسیم می شود:
– جاذبه های طبیعی
– جاذبه های فرهنگی
– جاذبه های تجاری
جاذبه های طبیعی، علاقمندان به طبیعت را شگفت زده خواهد کرد. آداب و رسوم و آیین های خاص مردم بومی می توانند دوستداران فرهنگ و هنر را به خود جذب کند. جزیره قشم، نه به اندازه کیش، دارای مراکز خرید مدرن و متعددی است.
اگر بخواهیم برخی از جاذبه های طبیعی قشم را نام ببریم، نام غار نمک، تندیس های قشم، جنگل دریایی حرا، انجیر معابد، حیات وحش دریایی و غار خربز اولین گزینه هایی است که به ذهن می رسد.

غار نمک قشم

غار نمک قشم

انجیر معابد

انجیر معابد

البته جزیره قشم منبعی سرشار از جاذبه های توریستی است و خیلی ها دوست دارند با رزرو هتل در این جزیره، از بخشی از این مناطق دیدن کنند.
یکی از هتلهای قشم که با استقبال گردشگران روبرو بوده، هتل آرام قشم است. هتل آرام، هتلی سه ستاره است. گرچه هتل بزرگی نیست، خدمات و سرویس دهی آرام بسیار خوب است.

هتلهای قشم/هتل آرام قشم

هتلهای قشم/هتل آرام قشم

هتل آرام قشم

هتل آرام قشم

هتل آرام قشم

هتل آرام قشم

این هتل نزدیک به 30 اتاق دارد. تمامی هتل ها مجهز به تلویزیون، چای ساز، تلویزیون و خط تلفن هستند و از روم سرویس 24 نیز می توانند استفاده کنند.
از هتل آرام به راحتی می توان به ساحل و برخی از مهم ترین مراکز خرید اصلی قشم دسترسی داشت.
به طور کلی، هتلهای قشم اغلب سه ستاره اند و برای جذب مشتری در خدمات رسانی با یکدیگر رقابت دارند. در میان این هتلها، هتل آرام انتخابی معقول به نظر می رسد.

نظر خود را بیان کنید