هتلی جدید در خلخال احداث میشود

0

استان اردبیل همیشه یکی از بهترین مکان های برای سفر و گردشگری بوده است، به خصوص شهرستان خلخال که از دیباز تا کنون به دلیل داشتن چشم انداز فوق العاده ای که دارد ،مقصد بسیاری از مسافران قرار میگیرد . چشمه های فراوان ، رودخانه های متعدد  مسیر های زیبا ی خلخال همیشه چشم نواز بوده اند .
از آنجایی که این شهرستان ظرفیت بالایی برای جذب گردشگر دارد ، به گفته ی فرماندار خلخال قرار است هتلی به نام هتل بام خلخال در این شهرستان احداث شود . وی با اشاره به پتانسیل بالای این شهرستان  و ظرفیت‌های گردشگری خلخال با دارا بودن پنج روستای هدف گردشگری و سه منطقه نمونه گردشگری اظهار داشت خمس به عنوان پایلوت گردشگری روستایی در استان اردبیل انتخاب شده و با تکمیل و راه‌اندازی جاده خلخال – ماجولان – ماسوله امیدواریم ظرفیت خوبی برای توسعه گردشگری فراهم آید.
نظری شیخ احمد با بیان اینکه هر سال یک هتل را در خلخال افتتاح می‌کنیم، بیان کرد: سال گذشته هتل فلور و امسال نیز هتل اندبیل را با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث می‌کنیم و قرار است هتل پنج ستاره بام خلخال نیز احداث شود.

وی در مورد افتتاح پروژه‌های هفته دولت اضافه کرد: ۴۵ پروژه با سرمایه‌گذاری ۷۳ میلیارد تومان شامل طرح‌های عمرانی و اقتصادی در خلخال افتتاح می‌شود که سال گذشته رقم افتتاح‌ها کمتر از ۳۳ میلیارد تومان بود.
فرماندار خلخال تعریض جاده خلخال – پونل، افتتاح هتل اندبیل، پروژه‌ آبیاری تحت فشار خوجین با ۱۳۰ هکتار اراضی پایاب، طرح توسعه روکش کارخانه نئوپان و آسفالت معابر روستایی به میزان ۹۰ هزار متر مربع به بهره‌برداری می‌رسد.

نظری شیخ احمد افزود: ‌در حالی که در سال‌های گذشته تنها ۲۴ روستای خلخال بهره‌مند از نعمت گاز بود این تعداد به ۴۵ روستا افزایش یافته و قرار است تا پایان سال ۹۶ تمامی روستاهای این شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند شوند.
فرماندار خلخال توسعه صنایع تبدیلی و فرآوری بادام زمینی را در منطقه ضروری اعلام کرد و گفت: توسعه کشت زعفران، پسته و همچنین در ۱۰۰ هکتار مراتع طبیعی خلخال کشت زیتون در دستور کار قرار گرفته است.

علی نظری شیخ احمد عصر امروز در مراسم گرامیداشت هفته دولت در خلخال اظهار کرد: ما در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل همه توانمندی‌های خلخال را از کشاورزی و گردشگری گرفته تا اکتشاف معادن مد نظر قرار دادیم به طوری که طرح اکتشاف پلی‌متال قزل‌اوزن با سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیارد تومان در این شهرستان آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با کشت محصولات با ارزش افزوده بالا تحول خوبی در کشاورزی در حال انجام است، تصریح کرد: ما در هشتجین شاهد اعطای تسهیلات برای توسعه کشت بادام زمینی هستیم به طوری که در برندق ۱۱۰ نفر به میزان یک میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.

نظری شیخ احمد تولید گل محمدی و گل رز هندی را نیز در کنار اصلاح نژاد دام سبک و سنگین از موفقیت‌های این شهرستان در عرصه کشاورزی اعلام کرد و افزود: ما تلاش می‌کنیم تا بزرگترین گلخانه تولید گل‌های زینتی را در خلخال راه‌اندازی کنیم.
حال اگر در ماه پایانی از تعطیلات تابستانی تصمیم به سفر به این شهرستان کرده اید ، تا آماه شدن این هتل جدید میتوانید از سایر هتلهای منطقه بهره ببرید و با استفاده از تخفیف هتل ، هزینه ی سفر خود را کاهش دهید . شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر ، هتلهای استان اردبیل را با تخفیف رزرو کنید .

تخفیف هتلهای اردبیل

نظر خود را بیان کنید