هتلهای کیش اقامت در هتل شباویز کیش

0

در شهرهای ساحلی هتلهایی که در نزدیکی ساحل و دریا قرار دارند بیشترین طرفدار را دارند. چشم انداز رویایی خلیج فارس هم هتلهای ساحلی کیش را جز محبوب ترینها قرار داده است. اغلب مسافران کیش هم برای تماشای مناظر خیره کننده ی خلیج فارس هتلهای ساحلی را ترجیح می دهند. یکی از هتلهای کیش در نزدیکی ساحل و دریا، هتل شباویز کیش است که از قیمت مناسبی هم برخوردار است.

معرفی هتل شباویز کیش

هتل شباویز کیش یکی از هتلهای دو ستاره کیش است که نسبت به درجه ای که دارد از کیفیت خدمات بسیار مطلوبی برخوردار است. فضای دلنشین هتل که بسیار تمیز نگهداری می شود رضایت مهمانان هتل را جلب کرده است.

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتل شباویز بعد از بازار مرجان روبه روی پارک مارینا قرار دارد که این موقعیت عالی این هتل را بسیار پرطرفدار کرده است. هتل تقریبا به مراکز توریستی کیش نظیر پارک ساحلی بانوان شهر کیش نزدیک است که در ادامه فاصله ی برخی از آنها را از هتل قرار داده ایم:
فاصله تا مرکز خرید مرجان کیش  3 دقیقه با ماشین
فاصله تا پارک ساحلی مرجان کیش  4 دقیقه با ماشین
فاصله تا مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش  7 دقیقه با ماشین
فاصله تا مرکز خرید مروارید کیش  8 دقیقه با ماشین
فاصله تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش  11 دقیقه با ماشین
فاصله تا فرودگاه کیش  12 دقیقه با ماشین
فاصله تا کشتی یونانی کیش  21 دقیقه با ماشین
علاوه بر این کلوپ تفریحات دریایی در کنار هتل شباویز واقع شده است که می توانید در آن به تفریحات هیجان انگیز دریایی بپردازید و اوج هیجان را تجربه کنید.
هتل شباویز کیش مجموعه ای از ویلاهای ساحلی است که در سال 74 به بهره برداری رسید. ین هتل در سال 95 مورد بازسازی قرار گرفت تا مجهزتر و زیباتر از مهمانان پذیرایی بکند. فضای سبز هتل اقامت در این هتل را با لذت بیشتری همراه می کند که ارزش رزرو هتل را بیشتر می کند.
سوئیتها دارای فضایی ساده اما بسیار دلنشین هستند. کلیه ی سوئیتها با فضایی دلباز مجهز به امکاناتی چون سیستم تهویه ی مطبوع، صندوق امانات، سیستم گرمایشی سرمایشی، سرویس بهداشتی ایرانی، تلویزیون،حمام،کمد دیواری،تلفن و یخچال شده اند تا اقامت آرامی را تجربه کنید.

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

همچنین هتل شباویز کیش دارای امکانات رفاهی دیگری چون کافی شاپ و رستوران، لابی و اینترنت در لابی، پارکینگ، تاکسی سرویس، ترانسفر رایگان، فضای سبز، اتاق چمدان و صبحانه است تا از اقامت خود لذت بیشتری ببرید.

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

هتلهای کیش هتل شباویز کیش

اما درباره ی هزینه ی رزرو هتل شباویز باید گفت در مقابل کیفیت خدمات بسیار مناسب است. اگر از طریق سایت پین تا پین اقدام به رزرو هتل بکنید، از 19 درصد تخفیف برخوردار خواهید شد. هزینه ی رزرو با در نظر گرفتن تخفیف از 150هزار برای اتاق دو تخته تا 200هزار تومان برای اتاق 5تخته خواهد بود.

نظر خود را بیان کنید