هتلهای دو ستاره کیش هتل ستاره طلایی کیش

0

اگر مسافر کیش شدید، با پرداخت هزینه ی کمتر بابت رزرو آنلاین هتل می توانید از تمامی جاذبه های گردشگری جزیره بازدید کرده و سفر به یادماندنی تری را برای خود رقم بزنید. برخی شکایت می کنند سفر به کیش گرانقیمت تمام می شود، ما به شما می گوییم اگر هتلهای دو ستاره کیش را انتخاب کنید، با پرداخت حداقل هزینه بابت اقامت می توانید بیشترین بهره را از امکانات توریستی و تفریحی جزیره ببرید.

اما تصور نکنید هتلهای اقتصادی جزیره هتلهایی بی کیفیت و بدون امکانات هستند، در جزیره می توانید هتلهای دو ستاره ای را پیدا کنید که در عین سادگی بسیار تمیز بوده و دارای امکانات مناسبی برای اقامت راحت هستند. هتل ستاره طلایی کیش از جمله این هتلهای اقتصادی و به صرفه در کیش است که در ادامه به معرفی آن می پردازیم:

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

معرفی هتل ستاره طلایی کیش

هتل ستاره طلایی کیش یکی از هتلهای دو ستاره ی کیش است که نسبت به قیمتش از امکانات بسیار خوبی برخوردار است. گرچه هتل کمی تا مرکز شهر فاصله دارد، اما هتل ترانسفر رایگان به شهر را برای مهمانان هتل در نظر گرفته است. همچنین هتل به مسافران خود که قصد گشت و گذار در جزیره را دارند، اتومبیلهای مدل بالا کرایه می دهد. فاصله ی هتل تا مکانهای مهم جزیره به شرح زیر است:

فاصله تا مرکز خرید مروارید کیش : 9 دقیقه با ماشین

فاصله تا مراکز خرید پردیس 1 و 2 کیش : 9 دقیقه با ماشین

فاصله تا پارک ساحلی مرجان کیش : 10 دقیقه با ماشین

فاصله تا مرکز خرید مرجان کیش : 10 دقیقه با ماشین

فاصله تا فرودگاه کیش : 11 دقیقه با ماشین

فاصله تا پلاژ ساحلی بانوان شهر کیش : 13 دقیقه با ماشین

فاصله تا کشتی یونانی کیش : 16 دقیقه با ماشین

پارک آهوان یکی از مراکز توریستی جالب کیش در نزدیکی هتل ستاره طلایی واقع شده است.  در این پارک حیوانات و پرندگان مختلفی برای تماشا وجود دارد که می توانید ساعات طولانی ای را بدون احساس خستگی در آنجا سپری بکنید. در این پارک ، آهوهای زیبایی  در محوطه آزادانه زندگی می کنند که می تواند تجربه ی متفاوتی برای شما باشد.

این هتل دو ستاره دارای فضایی تمیز و دنج است که در چند روز اقامت در جزیره می توانید در آن حسابی استراحت بکنید. از امکانات اتاقهای هتل باید به سیستم تهویه مطبوع، آشپزخانه، یخچال، مبلمان و تخت خوابهای راحت، تلویزیون، حمام و سرویس بهداشتی اشاره کرد.

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

از امکانات دیگری که برای هتل در نظر گرفته اند می توان سیستم اعلام حریق، لابی و اینترنت در لابی، سیستم گرمایشی سرمایشی، کافی شاپ و فضای سبز را نام برد. فضای سبز هتل صفای بیشتری به این هتل دو ستاره بخشیده است که رزرو هتل را ارزشمند تر می کند.

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

هتلهای کیش هتل ستاره طلایی کیش

هزینه ی رزرو هتل ستاره طلایی کیش 60 هزار تومان برای اتاق دو تخته تا 80 هزار تومان برای اتاق چهار تخته است که می توانید از طریق سایت پین تا پین به آدرس ؟ اقدام بکنید.

نظر خود را بیان کنید