مهم ترین مرکزهای خرید مشهد کدامند؟

0

3[1]

نام مشهد همیشه یاد آورنده ی حرم امام رضا و زیارت است و معمولا این جنبه از تصور شهر برای همه ی ما بیشتر آشنا است. اما شاید فراموش کرده ایم که هر شهری می تواند جنبه های متفاوتی برای جلب گردشگر داشته باشد.

در کنار زیارت جنبه های دیگری هم برای بازدید از یک شهر وجود دارد. این مقاله راجع به مرکزهای خرید مهم و معروف شهر مشهد است. پس درنگ نکنید و برای رزرو هتل در مشهد دست به کار شوید.

بازار رضا را شاید بتوان معروف ترین مرکز خرید مشهد دانست. این بازار به سبک قدیمی و سنتی است و در آن بیش از 1700 واحد تجاری وجود دارد. بازار رضا در دو طبقه ساخته شده است و در آن اجناسی مانند زعفرات،نبات،پارچه،انگشتر،پوشاک و… به فروش می رسد.

نام الماس شرق را حتما شنیده اید. مجتمع تجاری مدرنی که مدت زیادی از ساخت آن نگذشته است. این مرکز خرید شش طبقه ای ،کالاهایی مانند لوازم خانگی،پوشاک و کیف و کفش، بلور و… را عرضه می کند. همچنین امکاناتی مانند پارکینگ با ظرفیت بالا ، رستوران،شهر بازی در آن وجود دارد.

مرکز تجاری خیام،یکی دیگر از مراکز تجاری معروف در مشهد است که در آن اجناس با کیفیت و مقرون به صرفه مطابق هزینه ی خانواده های مختلف عرضه می شود. این بازار دارای امکاناتی مانند تالار،رستوران،کافی نت و… است.

و اما برای رزور هتل پیشنهاد ما هتل سیمرغ مشهد است. این هتل جز هتل های 3 ستاره ای این شهر است و دارای 6 طبقه است.بدون شک بهترین ویژگی این هتل دسترسی همه جانبه ی آن است.

هتل سیمرغ مشهد علاوه بر دسترسی سریع و آسان به حرم، مساحت کوتاهی را هم تا فرودگاه و راه آهن دارد .

 

نظر خود را بیان کنید