معرفی هتل جهانگردی الیگودرز

0

شاید به جرات بتوان گفت یکی از جذاب ترین و دیدنی ترین مناطق کشور، استان لرستان است. در استان لرستان، شهرستان الیگودرز از بیشترین جاذبه های طبیعی برخوردار است که گردشگری این شهرستان را بسیار پررونق کرده اند. به شما پیشنهاد می کنیم چند روزی برنامه ی سفر به استان لرستان به خصوص شهرستان الیگودرز را تدارک ببینید. در این سفر هتل جهانگردی الیگوردز را برای اقامت معرفی می کنیم.

آبشار آب سفید الیگودرز

آبشار آب سفید الیگودرز

دشت لاله های واژگون الیگودرز

دشت لاله های واژگون الیگودرز

شهرستان الیگودرز در شرق استان لرستان واقع شده است. این شهرستان در ناحیه ی کوهستانی زاگرس مرکزی قرار دارد و یکی از شهرهای سردسیر و مرتفع ایران محسوب می شود. موقعیت جغرافیایی الیگودرز طبیعت بکری را برای آن رقم زده است که از جمله آنها می توان به زیباترین آبشارهای ایران، دشتهای گسترده، دریاچه ها و چشمه سارها اشاره کرد. از جمله آبشارهای الیگودرز که شهرت جهانی دارند باید آبشار آب سفید، آبشار برنجه و آبشار تاف را برشمرد که رفتن به این مکانهای بکر با طبیعت نفس گیر ارزش چندین بار سفر به لرستان را دارا است.
اگر قصد سفر به استان لرستان شهرستان الیگودرز را دارید حتما از جاذبه های توریستی شهر نظیر دشت لاله‌های واژگون زرد گشان، شکارگاه دره جری، دریاچه شط تمی، دریاچه سد خان آباد، چشمه آسار و سراب شاهمکان، غار تمندر و بسیاری دیگر دیدن کنید. جاذبه های الیگوردز به قدری زیاد است که باید چند روز در این شهر اقامت کنید تا فرصت دیدن تمامی انها را پیدا کنید. در صورت سفر به الیگودرز هتل جهانگردی الیگودرز یک انتخاب مناسب برای اقامت چند روزه ی شما در این شهر است.

هتل جهانگردی الیگودرز لرستان

هتل جهانگردی الیگودرز لرستان

معرفی هتل جهانگردی الیگودرز

هتل جهانگردی الیگودرز با یک ستاره یک مهمانسرای توریستی در الیگودرز محسوب می شود. این مجموعه از طرفی مشرف به شهر است و از طرفی دیگر به صحرا و سد برهوت. این هتل دارای 20 اتاق و سوئیت ساده اما مجهز است. برای اتاقها امکاناتی مانند یخچال،مینی بار، صندوق امانات، تلویزیون و ماهواره، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، حمام مجهز به سشوارو تخت خوابهای راحت در نظر گرفته اند.

هتل جهانگردی الیگودرز

هتل جهانگردی الیگودرز

از دیگر امکانات رفاهی هتل باید به رستوران هتل اشاره کرد که می توانید با صرف غذا در آن اوقات خوشی را برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

هتل جهانگردی الیگودرز

هتل جهانگردی الیگودرز

در آخر به هزینه رزرو هتل می پردازیم که از 138هزار تومان برای اتاق دو تخته شروع می شود تا 264 هزار تومان برای سوئیت چهار تخته رویال که می توانید از طریق سایت پین تا پین اقدام کنید. باید گفت هزینه ی اقامت با توجه به امکانات مطلوبی که هتل ارائه می دهد در کنار تمیزی ان بسیار به صرفه است.

نظر خود را بیان کنید