شرکت های پیشرو مسافربری ایران

0

ناوگان هواپیمایی مسافربری یک کشور می تواند نشان دهنده قدرت لجستیک آن کشور و توجه به خش ها و حوزه های اقتصادی آن کشور باشد، برای مثال حوزه گردشگری با این بخش به شکلی موثر گره خورده است و می تواند تاثیرات مضاعفی را بر روی یکدیگر گذارند، لذا در ادامه مطلب قصد داریم به معرفی تعدادی از برترین شرکت های هواپیمایی ایران بپردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی برترین شرکت های هواپیمایی ایران

رفتن به یک تعطیلات خاطره انگیز، ماموریت های کاری، دیدار با آشنایان در شهرهای دیگر و یا هر دلیل دیگری که داشته باشید، باید سفر کنید. انتخاب روش سفر یکی از مهم ترین کار هایی است که باید قبل از سفر انجام داد. سفر هوایی علی رغم گران بودن نسبت به دیگر راه های حمل و نقل، امروزه رونق بیشتری پیدا کرده است. شاید صرفه جویی در وقت و راحتی بیشتر را بتوان از مهمترین دلایل این امر دانست.

اگرچه شما قصد مسافرت با هواپیما را دارید، اما به دلیل تعدد شرکت های هواپیمایی انتخاب یک ایرلاین نیز می تواند وقت گیر باشد و حتی برخی را دچار سردرگمی نماید. شاید بسیاری برای راحتی کار از دوستان خود در این زمینه پرس و جو کنند و بر اساس تجربیات آنها انتخاب نمایند؛ اما از آنجا که برای هر کس موارد با اهمیت می تواند متفاوت باشد، ممکن است از انتخاب خود راضی نباشید.

در ابتدا شما باید بدانید چه چیزهایی برای شما در اولویت می باشند مثلا قیمت، خدمات ارائه شده، نحوه برخورد خدمه و میزان تاخیر هر پرواز. بعد از آن شما می توانید پرواز مورد نظر خود را در اینترنت جستجو کرده و حتی خریداری نمایید. در ادامه با برخی از شرکت های هواپیمایی ایران که از محبوبیت بیشتری برخوردارند، آشنا می شویم،پس با این بخش گردشگری وب سایت خانوم گل همراه باشید.

 

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی ماهان

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی ماهان

ماهان ایر:

این شرکت در سال 1371 به عنوان اولین شرکت هواپیمایی خصوصی کار خود را با پرواز داخلی تهران به کرمان و بالعس آغاز نمود. حمل و نقلی ایمن، رضایت مسافران، استفاده از کادر مجرب و ارائه خدماتی با کیفیت از اهداف اصلی این شرکت است که همین امر موجب گسترش پروازهای داخلی و خارجی، افزایش تعداد هواپیماها و عضویت در سازمان بین المللی IATA شد.شما به راحتی می توانید بلیط هواپیما خود را از این شرکت تهیه کنید،برای مثال بلیط هواپیما اصفهان را با ماهان تجربه کنید.

کیش ایر:

شرکتی خصوصی و متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است که با هدف مرتبط نمودن جزیره کیش با شهرهای داخلی و نیز کشورهای حاشیه خلیج فارس در سال 1370 تاسیس شد. عضویت در موسسه بین المللی یاتا، کسب گواهینامه استاندارد ایمنی هوانوردی به عنوان اولین شرکت هواپیمایی ایران و افزایش تعداد پروازها و مسافران جا به جا شده از عناوین کسب شده توسط این شرکت می باشند. این شرکت نیز خدمات عالی را در نوع خود ارائه می دهد شما می توانید به راحتی بلیط هواپیما تهران اصفهان، بلیط هواپیما مشهد اصفهان و یا بلیط هواپیما کیش اصفهان را تهیه کنید.

 

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی زاگرس

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی زاگرس

زاگرس:

-تاسیس شده در سال 1384،
تهران- دمشق اولین پرواز بین المللی در سال 1387،
-دریافت گواهینامه های Part 145 و Part M در زمینه مهندسی تعمیرات هواپیما،
-دارا بودن کیترینگ بر اساس استانداردهای به روز و
-برخورداری از کادر کارآزموده و حرفه ای از جمله موارد مربوط به این شرکت هواپیمایی است.

 

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی کاسپین

شرکت های هواپیمایی ایران | شرکت هواپیمایی کاسپین

کاسپین:

این شرکت نیز یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی است که فعالیت خود را از سال 1372 با 4 فروند هواپیما شروع نمود. در ابتدای کار ناوگان هوایی این شرکت بیشتر شامل هواپیماهای یاک و توپولوف بود، اما در سال 1388 به علت ممنوعیت پرواز این نوع هواپیما برنامه شرکت به سمت خرید هواپیماهای بوئینگ تغییر یافت.

نظر خود را بیان کنید