مرتفع ترین هتل شیراز

0

شهر شیراز یکی از مقاصد مهم گردشگری در ایران است، به گونه ای که در سال پذیرای تعداد زیادی از مسافران ایرانی و خارجی است. جاذبه های تاریخی شهر مانند آرامگاه حافظ و سعدی، حمام و بازار وکیل، دروازه قرآن و تخت جمشید و بسیاری دیگر، علاقه مندان به تاریخ کهن ایران را به سمت خود می خواند.

از این رو برای پذیرایی هر چه بهتر از مسافران، هتلهای خوبی در این شهر ساخته شده است که در ادامه به معرفی مرتفع ترین آن خواهیم پرداخت، پس در ادامه با ما همراه شوید.

 

هتل چمران شیراز

 

مرتفع ترین هتل شهر شیراز ،هتل چمران است. این هتل که در منطقه ی قصر الدشت قرار گرفته است یکی از بهترین گزینه ها برای رزرو هتل در شیراز است. چرا که در ساخت این هتل از بالاترین استاندارد ها و معیار های کیفیتی بین المللی بهره برده شده است. از سوی دیگر موقعیت این هتل به گونه ایست که به چشم انداز بسیار زیبایی از باغ های اطراف دارد.

در این هتل انواع رستوران ها، فست فود، ایستگاه های سلامتی، مجموعه ورزی شامل استخر و سونا و خدماتی برای گردشگری مسافران فراهم آمده است.

جالب است بدانید که این هتل در یکی از محبوب ترین مناطق گردشگری شیراز یعنی بلوار چمران ساخته شده است که این بلوار عریض و طویل خوش آب و هواترین نقطه ی شهر نیز محسوب می شود.

رودخانه ای از سمت جنوی این بلوار می گذرد و باغ های وسیعی شمال آن را احاطه کرده است، پس مسافران می بایست خود را برای بوی خوش درختان آماده کنند. علاوه بر این، در این بلوار رستوران ها و کافه های مختلفی ساخته شده است.

این هتل با بنای بی نظیری که دارد با سایر هتلهای شیراز رقابت تنگاتنگی دارد، اما اگر میخواهید از شلوغی شه دور باشید، هتل با شکوه چمران شیراز بهترین گزینه خواهد بود.

اگر قصد سفر به شیراز را دارید، هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت پین تا پین این هتل را با تخفیف 20 درصدی رزرو کنید. برای رزرو هتل اینجا کلیک کنید.

 

سالن تندرستی هتل چمران شیراز

سالن تندرستی هتل چمران شیراز

 

کافی شاپ هتل چمران شیراز

کافی شاپ هتل چمران شیراز

 

آرایشگاه هتل چمران شیراز

آرایشگاه هتل چمران شیراز

 

لابی هتل چمران شیراز

لابی هتل چمران شیراز

نظر خود را بیان کنید