سفر به قشم در رکاب ژیوار

0

وقتی خود را برای سفر به جزیره ای شگفت انگیز و بی بدیل مانند جزیره ی قشم آماده می کنید، حتما توقعی بیش از یک سفر معمولی و تنها گذراندن وقت دارید.
در مجاورت آب های نیلگون خلیج فارس همه چیز آن قدر خیال انگیز و شگفت آور است که اگر ناگهان یک پری دریایی از آب بیرون آمده و با درخشش یک دم طلایی و پیکره ای شفاف روبرو شوید، چندان تعجب نخواهید کرد.

سفر به قشم با ژیوار

سفر به قشم با ژیوار

چیزی که می توانید سفر به جزیره ی قشم را بارها متفاوت ساخته و آن را به تجربه ای فراموش نشدنی تبدیل سازد، یک برنامه ی سفر دقیق می باشد به گونه ای که فرصت کافی برای بازدید از تمام جاذبه های گردشگری بزرگترین جزیره ی خلیج فارس برایتان فراهم شود.
برای رسیدن به این منظور همسفر شدن با ژیواری ها بهترین شرایط را برای مسافران قشم رقم خواهد زد. سفری به قلب دیدنی های قشم و همزیستی با مردم محلی این جزیره که بهترین راهنمایان برای شناخت فرهنگ مردم این خطه و آداب و رسوم آن ها هستند.
اگر می خواهید بهترین غذاهای محلی و بومی جزیره ی قشم و جنوب کشور را بچشید، این را در همسفری با ژیوار خواهید یافت.
برای دیدن جاذبه های گردشگری قشم گرفته از بازی دلفین ها در آب های بیکران تا تنگه ی چاهکوه و دره ی ستارگان و… راهنمایان ژیوار می توانند اطلاعات کامل و بی نقصی از این دیدنی های جزیره در اختیارتان گذاشته و در بهترین زمان شما را به تماشا و بازدید از این مکان ها ببرند.

سفر به قشم با ژیوار

سفر به قشم با ژیوار

به طور مثال بهترین زمان برای بازدید و تماشای تنگه ی چاهکوه، زمانی ست که باران ببارد. نمایی که در این زمان می توانید از تنگه ی چاهکوه مشاهده کنید بارها متفاوت از مواقع دیگر خواهد بود.

اما دره ی ستارگان

دره ی ستارگان جایی ست که به یکی از عجایب ایران زمین معروف می باشد و افسانه های بومی عجیب و غریبی درباره ی آن وجود دارد. اگر از محلی ها بپرسید، اکیدا شما را از رفتن به این دره در هنگام شب منع خواهند کرد. طبق عقیده ی محلی ها دره ی ستارگان شب ها محل عبور و مرور ارواح بوده و هر کس در تاریکی به این مکان قدم بگذارد، از این مکان زنده بیرون نخواهد آمد.

سفر به قشم با ژیوار

سفر به قشم با ژیوار

و ده ها دیدنی دیگر که لذت واقعی بازدید از هر یک از آن ها را با ژیوار احساس خواهید کرد.

سفر به قشم با ژیوار

سفر به قشم با ژیوار

اگر برای تور قشم نوروز 96 برنامه ریزی می کنید، از همین حالا اقدام کرده و یک برنامه ی سفر عالی و بی نقص را با راهنمایان ژیوار پی ریزی کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ی تور تخصصی قشم به آدرس زیر مراجعه نمایید:

http://zhiwaar.com

 

نظر خود را بیان کنید