رزرو هتل 4 ستاره در شیراز

0

کسانی که به شهر حافظ سفر میکنند، برای رزرو هتل در شیراز انتخاب های بسیاری دارند، چرا که دست خود را برای انتخاب هتل در شیراز باز میبینند. این شهر به واسطه ی جاذبه های گردشگری بسیاری که دارد، سالانه پذیرای تعداد زیادی از مسافران است، به همین دلیل تعداد اقامتگاه در این شهر زیاد است.

برای رزرو هتل در شیراز، نسبت به بودجه و سلیقه ی مسافران، انواع متفاوتی از هتلها وجود دارد، از هتلهای 5 ستاره ی گرانقیمت شیراز تا سوئیت های ارزان تر. حال اگر شما مایلید تا با یک هزینه ی مناسب در یکی از هتلهای خوب شیراز اقامت کنید، در ادامه ی مطلب با ما همراه شوید.

هتل پارک شیراز

یکی از هتلهای 4 ستاره ی شیراز که به مسافران امکانات بسیار خوبی ارائه میدهد، هتل پارک شیراز است. این هتل را میتوان از قدیمی ترین هتلهای شیراز نیز هست. در این هتل 126 اتاق و سوئیت وجود دارد که همگی آنها از امکانات رفاهی نظیر تلویزیون ماهواره، مینی سرویس، یخچال، حمام و وان، سرویسهای بهداشتی ایرانی و فرنگی و امکان دسترسی به اینترنت برخوردار شده اند.

رزرو هتل در شیراز - هتل پارک شیراز

رزرو هتل در شیراز – هتل پارک شیراز

در این هتل 4 ستاره امکانات دیگری نظیر سیستم تهویه هوا، کافی شاپ 24 ساعته، بیلیارد، لاندری، اتاقی برای کنفرانس و سمینار، صندوق امانات، سونا و جکوزی وجود دارد. موقعیت هتل به گونه ایست که تراسفر فرودگاهی کوتاهی را خواهید داشت چرا فاصله ی آن تا فرودگاه تنها 15 کیلومتر است و از سوی دیگر به جاذبه های گردشگری نظیر حمام و بازار وکیل، مسجد وکیل، موزه ی پاریس، شاهچراغ و انواع مراکز خرید نزدیک است.

هتل پارک شیراز

هتل پارک شیراز

نظر خود را بیان کنید