رزرو هتل سارا کیش با 19 درصد تخفیف ویژه

0

اگر به کیش سفر می کنید، توصیه می کنیم با مراجعه به آدرس زیر، هتل سه ستاره ی سارا را با تخفیف ویژه ی 19 درصدی رزرو نمایید.

https://www.pintapin.com/%D8%B1%D8%B2%D8%B1%D9%88-%D9%87%D8%AA%D9%84/%DA%A9%DB%8C%D8%B4/%D9%87%D8%AA%D9%84-%D8%B3%D8%A7%D8%B1%D8%A7

علاوه بر این با خرید اینترنتی بلیط هواپیما امکان این را پیدا می کنید تا بهترین پرواز را انتخاب کرده و بهترین قیمت ها را برای خرید بلیط داشته باشید.
هتل سه ستاره ی سارا با وجود داشتن تنها سه ستاره امکانات رفاهی خوبی را فراهم کرده و هنگام اقامت در این هتل احساس رضایت خواهید کرد.

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

برای کسب اطلاعات درباره ی هتل سارا جزیره ی کیش با ایران تریپس همسفر شوید.

معرفی هتل سارا

هتل سارا هتلی 4 طبقه می باشد که در سال 1388 افتتاح گردیده و به لحاظ موقعیت مکانی، در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد. هنگام اقامت در این هتل به مراکز خرید پانیذ، هایپر مارکت و بازار پردیس 1 و 2 به حدی نزدیک خواهید بود که تنها با پیاده روی می توانید خود را به این مکان ها برسانید.

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

امکانات هتل سارا کیش

هتل سارا کیش دارای امکاناتی چون سالن کنفرانس، آسانسور، نمازخانه، دستگاه خودپرداز، لابی بزرگ و شیک،  ماهواره، رستوران، تاکسی سرویس، روم سرویس، کافی شاپ، شبکه ی اینترنت در لابی، سیستم اعلام حریق و… می باشد.

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

رزرو هتل در کیش | هتل سارا کیش

اقامتگاه های هتل سارا

وقتی برای رزرو هتل در کیش، هتل سارا را برمی گزینید، خوب است بدانید که گستره ی انتخاب هایتان اقامتگاه های زیر می باشد و با رزرو این هتل از طریق سایت پین تا پین هزینه ی رزرو هتل با تخفیفات ذکر شده نیز همراه می گردد.
برای رزرو اتاق دو تخته ی دابل 14 درصد تخفیف به همراه سرو صبحانه ی رایگان
برای رزرو اتاق دو تخته ی تویین 14 درصد تخفیف به همراه سرو صبحانه ی رایگان
برای رزرو سوئیت رویال دو تخته 13 درصد تخفیف به همراه سرو صبحانه ی رایگان
برای رزرو اتاق سه تخته 16 درصد تخفیف به همراه سرو صبحانه ی رایگان
برای رزرو اتاق چهار تخته 18 درصد تخفیف به همراه سرو صبحانه ی رایگان
آدرس هتل سارا: کیش، جنب بازار پردیسان، خیابان رودکی

نظر خود را بیان کنید