رزرو هتل با تخفیف در اصفهان

0

اگر برنامه ی سفر به اصفهان به این زودی ها را دارید، در اینجا از میان هتلهای معروف اصفهان سه هتل بسیار خوب از اصفهان را با تخفیفاتی بالای 15% پیشنهاد می کنیم که رزرو هر یک از آن ها از طریق سایت armansafar در کنار گذراندن یک اقامت خوب، می تواند در هزینه های جاری سفرتان کاهش قابل ملاحظه ای ایجاد کند.

هتل سپاهان اصفهان

هتل سپاهان هتلی سه ستاره می باشد که موقعیت قرار گیری آن در مرکز شهر، رفت و آمد به مکان های مهم شهر اصفهان را ساده ساخته است.
آدرس: اصفهان، خیابان استانداری، انتهای خیابان فرشادی، هتل سپاهان
امکانات هتل سپاهان: کافی شاپ، شبکه ی اینترنت وایرلس، رستوران، پارکینگ، نمازخانه، یخچال و تلویزیون در اتاق ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام در اتاق ها و همین طور اینترنت وای فای در تمامی اتاق ها و…
اتاق های هتل سه ستاره ی سپاهان در چهار گروه اتاق یک تخته، دو تخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته می باشند که برای رزرو آن ها تا سقف 15 درصد تخفیف دریافت خواهید کرد.

هتلهای اصفهان | هتل سپاهان

هتلهای اصفهان | هتل سپاهان

هتل ملل اصفهان

هتل ملل اصفهان نیز یک هتل سه ستاره با امکانات بسیار خوب می باشد. نزدیکی این هتل به پل سی و سه پل اصفهان از ویژگی های خاص این هتل به شمار رفته و به این خاطر مورد انتخاب توریست های بسیاری قرار می گیرد.
آدرس: اصفهان، خیابان کمال اسماعیل، بین سی و سه پل و پل فردوسی، هتل ملل اصفهان
امکانات هتل ملل: از امکانات این هتل می توان به داشتن پارکینگ، نمازخانه، چند فروشگاه، کافی شاپ، رستوران، تلویزیون و یخچال در اتاق ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به همراه حمام در اتاق ها و… اشاره کرد.
در هتل سه ستاره ی ملل اصفهان می توانید در هر یک از اتاق های سینگل، دابل و یا تریپل با تخفیفاتی تا سقف 16 درصد اقامت کنید. به علاوه در این هتل صبحانه هم به صورت رایگان برای مسافران سرو خواهد شد.

هتلهای اصفهان | هتل ملل

هتلهای اصفهان | هتل ملل

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل پارسیان سوئیت، یک هتل چهار ستاره ی بسیار زیبا در شهر اصفهان می باشد که از اتاق های آن می توانید منظره ی پل سی و سه پل را مشاهده کنید.
آدرس: اصفهان، ابتدای بلوار آینه خانه، روبروی سی و سه پل، هتل پارسیان سوئیت
امکانات هتل پارسیان سوئیت: این هتل سه ستاره به پارکینگ، نمازخانه، سالن بدنسازی، کافی شاپ، رستوران، شبکه ی اینترنت وای فای در اتاق ها و فضای لابی هتل، یخچال و تلویزیون در اتاق ها، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به همراه حمام مجهز در اتاق ها و… تجهیز شده است.
هنگام اقامت در هتل پارسیان سوئیت اصفهان برای رزرو هر یک از اتاق های دو تخته، سه تخته، چهار تخته و یا پنج تخته تخفیفاتی تا سقف 18 درصد مشمول هزینه ی پرداختی شما خواهد شد. با رزرو این هتل نیز صبحانه ی رایگان در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

هتل پارسیان سوئیت

هتل پارسیان سوئیت

نظر خود را بیان کنید