تخفیف 7 درصدی هتل استقلال قم در “آرمان سفر”

0

سفر کردن به مکان های دیدنی میتواند خستگی را از تن به در کند. گاه سفر های زیارتی میتواند رفع خستگی را دو چندان کند. کمی آن طرف تر از پایتخت، شهر کوچک زیارتی ای وجود دارد که مقصد بسیاری از زائران در تهران شده است. قم که به واسطه ی قرار گیری حرم حضرت معصومه، به یکی از پایگاه های زیارتی در ایران تبدیل شده است، برای اسکان دادن مسافران هتلهای بیشماری را در خود گنجانده است.
یکی از هتلهای قم که از جدیدترین اقامتگاه ها در این شهر نیز محسوب میشود، هتل استقلال قم است. این هتل 4 ستاره، در 9 طبقه ساخته شده است و به واسطه ی قرار گرفتن در نزدیک حرم، یکی از محبوب ترین ها نیز تلقی میشود. همچنین موقعیت هتل استقلال قم به گونه ایست که دسترسی به دیگر مناطق مختلف شهر نیز به آسانی میسر میشود.
در این هتل انواع آپارتمان رویال، سوئیت، اتاقهای دابل و سینگل، واحدهای تجاری وجود دارد و امکانات بسیاری در اختیار مسافران قرار میگیرد. اما نکته ی قابل توجهی که درباره ی این هتل وجود دارد، تخفیف 7% درصدی آن است که توسط سایت رزرو هتل آرمان سفر، به مسافران ارائه میشود. برای اطلاعات بیشتر و رزرو هتل میتوانید بر روی لینک مشخص شده کلیک کنید.

 

هتل استقلال قم

هتل استقلال قم

 

هتل استقلال قم

هتل استقلال قم

نظر خود را بیان کنید