تخفیف هتل پانیذ کیش

0

گردشگران بهترین تخفیف هتلها را می توانند با رزرو آنلاین و یا تلفنی هتل از آن خود کنند.اکثر هتلهای کشور از این امکان برخوردار هستند و این موضوع می تواند باعث جذب بیشتر گردشگر به نقاط توریستی کشور شود.هتلهای جزیره ی کیش نیز از این امکان مستثنی نیستند و اکثر هتلهای کیش دارای تخفیف خاص هستند.اگر قصد گردشگری در کیش را دارید با رزرو هتل پانیذ کیش می توانید از تخفیف 30تا 34درصدی برخوردار شوید.

هتل پانیذ کیش

هتل پانیذ کیش

معرفی هتل پانیذ کیش

هتل پانیذ در نوار ساحلی جزیره در مکانی زیبا با چشم اندازهای خیره کننده واقع شده است.اقامت در این هتل به دلیل نزدیکی به دریا و مراکز خرید کیش و بازار مروارید به مسافران کیش توصیه می شود.همچنین هتل تا فرودگاه تنها 3کیلومتر فاصله دارد.هتل شامل تخفیف 50درصدی پارک دلفینها و سیرک است.
هتل دارای ساختمانی به سبک اسپانیایی است و بسیار زیبا تزئین شده است.هتل به صورت بلوکهای چند طبقه مجهز به امکانات مدرن است.اتاقها بسیار شیک و راحت از امکانات رفاهی نظیر سرویس ایرانی و فرنگی،تلویزیون،یخچال،اینترنت در اتاق و تخت خوابهای راحت برخوردار هستند.همچنین هتل امکانات دیگری نظیر رستوران،کافی شاپ و ترانسفر را به مهمانش ارائه می دهد.

تخفیفهای هتل
میزان تخفیف هتل نیز برای اشخاصی که اینترنتی و تلفنی به رزرو هتل بپردازند بسیار مناسب است.در جدول زیر تخفیف اتاقها قرار داده شده است:

تخفیف هتل پانیذ کیش

تخفیف هتل پانیذ کیش

نظر خود را بیان کنید