بزرگترین هتل ایران

0

ایا میخواهید ضمن اقامت در یک هتل با شکوه در مشهد، از تخفیف 67 درصدی هتل نیز بهره مند شوید؟ قبل از سفر به مشهد، به سایت آرمان سفر مراجعه کنید و هتل قصر طلایی مشهد را برای اقامت انتخاب کنید و از تخفیف ویژه ی 67 درصدی آن استفاده کنید. اما جز تخفیف، این هتل چه ویژگی های منحصر به فردی دارد؟ برای اطلاعات بیشتر ادامه ی مطلب را مطالعه فرمایید.

هتل بین المللی 5ستاره قصر طلایی، از  هتلهای مشهد و زیر مجموعه ای از هتلهای بین المللی قصر است. این هتل مرتفع ترین هتل در مشهد و بزرگترین هتل در ایران است.

هتلهای مشهد هتل قصر طلایی

در هر طبقه از این هتل اتاق های بسیاری قرار دارند که هر کدام از دیگری متمایز هستند و به صورت منحصر به فردی تزئین شده اند. در هتل قصر طلایی مشهد اتاق های سینگل، دبل، سوئیت، کانکت، پرنسس روم، آپارتمان رویال و پرزیدنت با بهره مندی از مدرن ترین امکانات روز دنیا میزبان زائران مشهد هستند.برای رزرو هتل در مشهد این هتل لوکس با قیمتی که ارائه می دهد مناسب برای افرادی است که می خواهند سفر لوکسی را تجربه کنند.اقامت در اتاقهای هتل قصر طلایی سفر رویایی ای را در مشهد برای مهمانانش رقم می زند.

در قصر طلایی امکانات بسیاری نظیر بانک، صرافی، واحدهای تجاری، تشریفات، آژانس مسافرتی سالن همایش و سمینار، سالن آمفی تئاتر، بیزینس سنتر، مجموعه های ورزشی، استخر و سونا، انفورماتیک، سالن زیبایی فراهم شده است. 5 رستوران و کافی شاپ در این هتل وجود دارد که با بهترین کیفیت و خدمات پذیرای مهمانان با سلیقه ی هتل هستند.

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

نظر خود را بیان کنید