بازار مرجان کیش

0

بلیط هواپیما به کیش را خریداری کنید و در تعطیلات نوروزی از سفر به این جزیره لذت ببرید.

تعطیلات نوروزی شاید بهترین زمان برای سفر به کیش باشد، البته ممکن است تا به امروز بسیاری از هتلهای لوکس کیش پر شده باشند، اما هنوز زمان باقی است. کیش در نوروز و بهار دارای آب و هوای مطبوعی است، البته ممکن است از سایر فصول سال شلوغ تر باشد.
جاذبه های گردشگری فوق العاده، ورزش های آبی متنوع و بازارهای مختلف این جزیره یک لحظه شما را به حال خود وا نمی گذارند.

با بازار مرجان کیش آشنا شوید.

این بازار را شما می توانید در پشت ساحل مرجان بیابید. بازار مرجان بیش از 200 هزار متر مربع وسعت دارد و یکی از زیباترین سواحل شرقی جزیره کیش ساخته شده است. مسافران هتلهای شباویز، سیمرغ و کوثر به راحتی می توانند به این بازار دسترسی پیدا کنند، چرا که این هتلها در نزدیکی بازار مرجان احداث شده اند.
بازار مرجان با معماری فوق العاده و جذابی که دارد ، یکی از شیک ترین مراکز کیش محسوب می شود. در این مجتمع، یک بازار، یک پارک ساحلی و تعدادی واحد مسکونی وجود دارد. آکواریوم دیدنی با حجم ۵٬۴۰۰ متر مکعب است که بیش از ۸۰۰ گونه ماهی و آبزیان مختلف را به نمایش گذارده است. تعداد ۳۹ آب‌نما با ارتفاع ۵۰ متر، که با ۴۲۰ پروژکتور رنگارنگ نور آمیزی شده‌اند، این بنا را در شب‌ها دیدنی‌تر و باشکوه می‌سازند.

 

بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش

در این بازار، 260 عدد واحد تجاری و اداری فعال است که از آنها، تعداد 134 عدد آن در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، بهداشتی و آرایشی، لوازم خانگی، لوازم آشپزخانه، مواد غذایی و خرازی فعالیت می کنند.

درست است که این بازار از مراکز اصلی کیش کمی به دور است، اما شما با مراجعه به آن می توانید انواع کالاها را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید و اگر گرسنه و خسته شدید، از رستوران و کافه ی آن نیز استفاده کنید.

بازار مرجان کیش

بازار مرجان کیش

نظر خود را بیان کنید