افتتاح هتل اسپیناس پالاس

0

افتتاح بزرگ ترین هتل ایران

بزرگترین هتل ایران روز دوشنبه ۷دی ماه، همزمان با میلاد پیامبر ، با حضور مسئولان عالی کشور در شهر تهران افتتاح شد و جنجال زیادی در اخبار هتلداری کشور به راه انداخت.
مدیر گروه های هتل اسپیناس، علی اصغر امیری، درباره این هتل اعلام کرد: هتل اسپیناس پالاس با داشتن ۵۰۰  اتاق و سوئیت مجلل و ظرفیت میزبانی ۱۵۰۰ نفر در هر شب، بزرگ ترین هتل ایران است و با رویکردی جدید و امکاناتی عالی در انتظار پذیرایی از مهمانانش است.
هتل اسپیناس پالاس هتلی ۵ ستاره است و بالا‌ترین سطح استانداردهای روز دنیا در آن رعایت و اجرایی می شود.
ساختمان این هتل در ٧۵ هزار مترمربع زیربنا ساخته شده است. از جمله امکانات این هتل می توان به ۱۲ سالن همایش و آمفی‌ تئا‌تر با ظرفیت ۵۰ تا ۱۲۰۰ نفر، ۴۳ اتاق و دفتر کار، و بیش از ۵۰۰ اتاق و سوئیت پذیرایی از مسافران هر یک به مساحتی بین ۱۳۰ تا ۷۰۰ متر اشاره کرد. ۵۶ سوئیت این هتل پرزیدنتال است.
هتل اسپیناس پالاس در شمال غربی تهران واقع شده است. این هتل مراکز اقامتی ، ورزشی و پذیرایی، ۱۴ سالن اجتماع و یک سالن کنسرت با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر دارد.
ساختمان هتل با ۲۸ طبقه استو مجموعه های اقامتی ، تفریحی و آموزشی با شیک ترین و جدیدترین امکانات در سطح بین الملل در آن تعبیه شده است. معماری هتل از معماری ایرانی برگرفته شده و از نماد های زیبا و اصیل ایرانی در ساخت این هتل بهره گرفته شده است.

این هتل همچنین از طریق مسیر دسترسی اختصاصی از ضلع غربی به بزرگراه های  منتهی به فرودگاه حضرت امام راه دارد.

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

هتل اسپیناس پالاس

نظر خود را بیان کنید