از چهل پنجره تا سفیر

1

توریستی بودن شهر اصفهان موجب گردیده تا این شهر مملو از هتل های قابلی باشد که اقامت در هر یک می تواند برای مسافرین و گردشگران به یاد ماندنی و لذت بخش باشد. شهر اصفهان هر ساله پذیرای توریست های داخلی و خارجی بی شماری ست که توقع دارند خاطره ای فراموش نشدنی از این شهر بنام ایران را همراه ببرند.
هتلهای اصفهان، از پر ستاره تا کم ستاره همگی در نوع خود خاص و مناسب برای اقامت به نظر می رسند. در اینجا قصد داریم دو هتل نسبتا ارزان قیمت اصفهان را معرفی نماییم.

هتل چهل پنجره

هتل چهل پنجره ی اصفهان هتلی دو ستاره در خیابان بوستان سعدی اصفهان می باشد. اصلا به دو ستاره بودن این هتل اکتفا نکنید، وقتی وارد هتل می شویم با چیزی بیش از تنها دو ستاره مواجه خواهیم شد. تمام اتاق ها و سوئیت های هتل چهل پنجره دارای امکاناتی نظیر تلویزیون ال ای دی، یخچال، صندوق امانات شخصی، تلفن، تهویه مطبوع، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز و جکوزی، چای ساز، قهوه ساز و… می باشند.

هتلهای اصفهان | هتل چهل پنجره

هتلهای اصفهان | هتل چهل پنجره

همین طور خود هتل نیز دارای تاکسی سرویس، ترانسفر فرودگاهی، کافی شاپ، سالن اجتماعات و کنفرانس و … هست.
ام اگر بخواهیم به سراغ ضعف های هتل چهل پنجره برویم، نداشتن شبکه ی اینترنت وایرلس چه در اتاق ها و سوئیت ها و چه در لابی هتل، از کمبودهای آن به شمار می رود.

هتلهای اصفهان | هتل چهل پنجره

هتلهای اصفهان | هتل چهل پنجره

اگر هتل 2 ستاره ی چهل پنجره ی اصفهان را از طریق سایت رزرو هتل آنلاین آرمان سفر رزرو نمایید، برای اتاق ها  و سوئیت های این هتل تخفیفاتی به شرح زیر شامل حال مبلغ پرداختی تان خواهد شد:
8 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی کوچک
8 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دو تخته ی بزرگ
14 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت رویال
14 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو خوابه ی کوچک
14 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو خوابه ی بزرگ
9 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت سه خوابه

هتل سفیر

هتل سفیر، هتلی 4 ستاره در خیابان آمادگاه اصفهان، روبروی هتل عباسی می باشد. اگر با پرواز به اصفهان سفر می کنید، هتل سفیر تنها 15 کیلومتر با فرودگاه اصفهان فاصله دارد. هتل سفیر به ظاهر هتلی نوساز به نظر می رسد، علت هم این است که به تازگی بازسازی کاملی روی آن صورت گرفته است.
قرارگیری این هتل در خیابان مرکزی شهر دسترسی خوبی به نقاط مهم و دیدنی های اصفهان در اختیارتان قرار می دهد.

هتلهای اصفهان | هتل سفیر

هتلهای اصفهان | هتل سفیر

رزرو هتل سفیر نیز از طریق سایت armansafar تخفیفاتی را به همراه خواهد داشت که در زیر آن ها را با هم مرور می کنیم:
4 درصد تخفیف برای رزرو اتاق سینگل
7 درصد تخفیف برای رزرو اتاق دبل
7 درصد تخفیف برای رزرو اتاق تریپل
8 درصد تخفیف برای رزرو سوئیت دو نفره
9 درصد تخفیف برای رزرو آپارتمان چهار نفره

هتلهای اصفهان | هتل سفیر

هتلهای اصفهان | هتل سفیر

در هر یک از اتاق ها و سوئیت های فوق تلفن، یخچال، تلویزیون ال ای دی، شبکه اینترنت وایرلس، سرویس بهداشتی ایرانی، سرویس بهداشتی فرنگی، حمام مجهز و… وجود دارد.
همین طور هتل مجهز به یک کافی شاپ و یک رستوران فوق العاده نیز می باشد. اگر میل به استفاده از سونا و جکوزی داشته باشید، این امکان در هتل سفیر اصفهان فراهم است.
به علاوه یک سالن ورزشی نیز در هتل قرار دارد که می توانی از آن به صورت رایگان استفاده کنید.
نمازخانه، چند فروشگاه، شبکه اینترنت وایرلس در لابی هتل و … از دیگر امکانات هتل چهار ستاره ی سفیر اصفهان به شمار می روند.

۱ دیدگاه

نظر خود را بیان کنید