آنچه این هفته در ایرانتریپز منتشر شد

0

در هفته ای که گذشت در سایت ایرانتریپز به معرفی چند هتل در اقصی نقاط کشور عزیزمان پرداختیم تا شما را در رزرو هتل راهنمایی کرده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
جزیره ی کیش یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری کشور است که سفر به آنجا زمان نمی شناسد. در هر زمان از سال با رزرو هتل در کیش می توانید خود را مهمان جزیره کرده و از مناظر زیبای خلیج فارس دیدن بکنید. این هفته به معرفی دو هتل دو ستاره ی ساحلی زیبا در جزیره پرداختیم که سفر به صرفه ای را برای شما رقم می زنند. با دنبال کردن مطالب “هتلهای کیش اقامت در هتل شباویز کیش” و “هتلهای کیش هتل آبادگران کیش” با این دو هتل بیشتر آشنا بشوید.
همچنین در این هفته سفری به استان اصفهان داشتیم و “هتل خانه تاریخی احسان کاشان” و “هتل کارون اصفهان” را به شما معرفی کردیم. استان اصفهان یکی از محبوب ترین شهرهای توریستی ایران است که دارای اقامتگاههای متنوع برای پذیرایی از گردشگران است. شما می توانید بنا به سلیقه ی خود در هتلهای لوکس سنتی یا مدرن اقامت کنید و یا یکی از اقامتگاههای بوم گردی را برای اقامت خود انتخاب کنید. ما در مطلب “بیشترین اقامتگاه بومی در استان اصفهان” به اقامتگاههای بوم گردی اشاره کردیم و گفتیم استان اصفهان بیشترین تعداد اقامتگاه بوم گردی را در کشور دارد. با دنبال کردن لینک فوق می توانید اطلاعات کافی در این زمینه کسب بکنید.

هتل خانه تاریخی احسان کاشان

هتل خانه تاریخی احسان کاشان

در این هفته در مطلب “سفر به بروجرد و اقامت در هتل هالیس بروجرد” یک سفر هیجان انگیز به استان لرستان و شهرستان بروجرد داشتیم و علاوه بر معرفی اجمالی شهر، یکی از هتلهای 3ستاره ی زیبای این شهرستان یعنی هتل هالیس را معرفی کردیم.
اما روز پنجشنبه به مناسبت روز جهانی موزه تمامی موزه ها در سراسر کشور  رایگان بود که به همین مناسبت در مطلب “بازدید از موزه ها در روز 28 اردیبهشت رایگان است” به این خبر فرهنگی خوشحال کننده پرداختیم.

نظر خود را بیان کنید